Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6. hdi klinovy remen bez napinaku


branislav89

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

som este HDi Peugeota bez napinacej kladky nevidel. Najskor tam bude ta co je vyssie na obrazku, alebo niektora z dasich troch moznosti podla vybavy vozidla. Daj VIN pozriem v origo katalogu

 

Sa smejem, tema z roku 2017

Upraveno uživatelem Zdeník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To právě netuším, zda se to vůbec šteluje.. Na C5 1.6 HDi 80kw mám samonapínací a na 307 1.6 HDi 66kw tuto pevnou a ještě v dost žalostném stavu, takže ji musím vyměnit včetně řemene.. Ale jestli se to někde musí štelovat napínáním, to nevím..

Upraveno uživatelem Sanil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, zkusím to nasadit ručně a otáček řemenici, zda to rukou udržím.. Kdyžtak si budu muset koupit ten nasazovák..

 

Ještě by mě zajímalo, co znamenají tyto 2 štítky...

Jeden na dveřích je kdy byly měněné rozvody ( při 219 000km v roce 2015 v lednu - to mám i v servisce, ale pak mám na dveřích druhý, kde jsou různé komponenty zaškrtnuté a u toho datum ( 7/2018 a km 302 216), podle mě to má udávat datum výměny , ale drážkovaného řemene ne ? Přeci rozvody motoru mají vydržet 10 let a 240 000km a ne pouze 3,5 roku ..

IMG_20200114_130525.jpg

IMG_20200114_130518.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...