Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž hlavice řadicí páky v 307


tomas.holub

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Sice jsem spibil ze to dam do sekce ve ktere to bude Ok nic mene razeni u P406 je "asi" podobne nasledujicim radam tedy zpatecka s "prstinkem" pred jednicku.

No vcera stalo auto na dvore teplota uvnitr dosahovala peknych 53°C rikam si udelaj si radost ....
Tak ze jsem si sel vymenit kouli na radici pace - nevim ale zaruceny popsany navod bude platit pro klasicke razeni nikoliv toto novejsi.

Obouruc a trhen jsem docilil jen toho ze silon ktery drzel kouli praskl a to je vse .... samotny koupit dle predbezneho badani nejde a kupovat cele razeni za cca 7tis je proste pitomost!
Mozna v case vrakoviste .....??
Dale je z fotek videt ze onen silon je uzavren v nejakem silikonovem pouzdre - tedy dle me teplem jeste hur demontovatelne - ale jak to dostat ven netusim ....???
V zime je zase krehky samotny silon ....
Nic mene koule s 6q ma o 180° pootocene silikonove pouzdro tedy v P406 by byla koule obracene  :(

Co dal netusim radit jde vcetne zpatecky tak ze v case uvidime ..... :myslim

210620183157.jpg

210620183158.jpg

210620183159.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych ale koženou rukojet ty první dvě jsou plastové a ty poslední jsou sice kožené ale mají zpátečku doleva a já potrebuji klasicky jak je u těch prvních 2. Tohle vše jsem taky našel.

Upraveno uživatelem ZdenekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...