Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž hlavice řadicí páky v 307


tomas.holub

Recommended Posts

Původně zaslal: AKCZ

Jestli je to jako u 306ky tak mam takove neblahe tuseni ze to dost dobre ani nejde.. resp. za velikeho usili s tim ze bys ji musel asi stejne znicit abys ji oddelal..

hlavice v 306tce je defaultne prilepena - chce to trochu zabrat pri krouteni. na konci pahylu je ale zoubkouvani, takze se hlavice nebude protacet ani kdyz uz nebude prilepena (tedy protoci se, ale az silou). sundaval jsem ji prave nedavno pac jsem menil rukav, ktery byl propaleny od cigaret predchoziho majitele. taky jsem si vymenil ten vrsek s rozvreznim rychlosti, pac mel zader v tom hliniku/alobalu a kousal me do dlane. ten se jen vyloupne jak vocko :D

u GTI-6 to muze byt o malo slozitejsi pac tam mate tahlo pro zpatecku, ale hlavice bude pridelana asi stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

No a mně zrovna chybí ten chromovanej klobouček s rychlostkama(Po předchozím majiteli sem ho už tam neměl) nedá se to někde sehnat CHECHET

:papa:papa

muzu ti dat ten svuj stary. neni uplne na vyhozeni, zader v hliniku neni velky. teoreticky to lze nejak zahladit. a pokud tam nemas zadny, ale jen diru, tak lepsi i takovy.

jinak jsem nevidel, ze by to nekdo nabizel samotne. koupil jsem rukav i s hlavici a vrsek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj postup oddělávání hlavice 605:

1. sednout si mezi sedadla

2. chytnout řadící páku jak drží piloti F16 ty jejich páky tam

3. silou točit na stranu

4. až se otočí o 1/8 tj. 7.5 minut, rvát nahoru

5. prdnout tam kulečníkovou kulu

Pravda, že už by zpátky asi nešla.

schalter.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 roky později...

ahoj. mam ji uz dost ošoupanou a tak chci koupit novou. chci se zeptat jestli staci koupit jen radicku nebo tim vytrhnutim te stare musim vymenit i ten plastovy kolik na kterem je narazena. dekuju :)

 

tak dneska vymeneno. podle navodu nahore : obe predni sedacky posunout az dozadu, sednout si na obe dve a tahat smerem nahoru. ten kolik na kterem to je narazene není třeba kupovat. :papa

Upraveno uživatelem Rocles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...