Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap ON


ZdenekN

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Televizi nesleduju, ale kdyz chces jet do zahranici tak s FAP OFF si podle me celkem koledujes...

Specialne u nasich jiznich sousedu...

FAP ON ted resim pro 307SW motor RHR, filtr jsem koupil pouzitej, nechal jsem ho vycistit a ted resim kdo mi to tam da a hlavne nakoduje.

Bud Straky tady z fora a nebo zkusim autorizak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím Straki, že nemáš pravdu. Rakušáci po tomhle tvrdě jdou. Pochybuju, že mimo bláznů, by si opravdový rakušák nechal vykuchat FAP a pak s takovým autem jezdil po rakousku.

 

Co mně ale dojímá u nás, je to že mnozí si s FAPem nechají vymlátit i katalyzátor. Takovým bych doporučil garážovou léčbu - zavřít s jejich autem v garáži a nechat je to chilku čuchat, ať vědí, co dělají oni všem těm, co jezdí za nima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdim ze rakusaci si to kuchaji ale ze to cajti nemeri a neresi.Nemci vyhazuji FAP ve velkem.

A to s tim katikem?

Za tohle lidi nemuzou a ani 90% z nich to nevi ze kat tam nemaji ze jim ho vymlatili.

Za tohle muzou zkurv...ne firmy ktere provadeli a provadi FAPoff a jsou chamtivci a vymlati i kat protoze ho prodaji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dotaz k FAP on.

Ted mam auto s motorem RHR bez FAPu a jezdim na Total 9000 5W40 (https://maziva.heureka.cz/total-quartz-energy-9000-5w-40_5-l/#), co jsem si precetl tak se nehodi pro auta s fitrem pevnych castic, pro ty by byl udajne vhodnejsi Total Ineo 5W30 (https://maziva.heureka.cz/total-quartz-ineo-ecs-5w-30_5-l/specifikace/#section)

Mate s tim nekdo zkusenosti?


Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 9. 4. 2017 at 7:11, HonzaC2 napsal:

Myslím Straki, že nemáš pravdu. Rakušáci po tomhle tvrdě jdou. Pochybuju, že mimo bláznů, by si opravdový rakušák nechal vykuchat FAP a pak s takovým autem jezdil po rakousku.

 

Co mně ale dojímá u nás, je to že mnozí si s FAPem nechají vymlátit i katalyzátor. Takovým bych doporučil garážovou léčbu - zavřít s jejich autem v garáži a nechat je to chilku čuchat, ať vědí, co dělají oni všem těm, co jezdí za nima.

no tak si dovolím nesouhlasit, mám 307 79kW vykuchanej fap hodnota kouřivosti 0,21 přítelkyně IV golfa kouřivost 0,48 a prošla emisema než jsem ho nechal vykuchat tak jsem najezdil stovky killáků že to nezregenerovalo, jet extra na státovku regenerovat, neustále dávat prachy za zjištování a mazání chyb no hnus, a pak si jedeš vesele za passatem nebo to byla parní lokomotiva co naložila uhlí pod kotel ? kdyby jim šlo tak o ekologii tak ten filtr budou prodávat za 3-4 tisíce a né za 15 tis!! jenom trestaj ty kteří starýho čmodila hoděj do šrotu a koupěj něco ekologičtějšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...