Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017


Recommended Posts

Tak já jen dodám, že cesta v pohodě a ani jsme moc nezmokli, takže 508 je stále relativně čistá :autBillu jsme také našli, takže všechno klaplo na 1*

Děkujeme za parádní srázek :super Těm, co nedorazili (tímto zdravím poseroutky v jedné stopě :D) utekla jim spousta srandy ;) Tak to koukejte za 3 týdny napravit :bacha

Radim se Zůzou mají velkou pochvalu, že neustoupili a i přes nepřízeň počasí udělali fajnový mini sraz. Mimo jiné i s 205 GTI :P

Tleskám :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme s Radunkou taky doma.Bylo to super a počasí krásné :super

Moc děkujeme za skvělý srázek Radimovi se Zůzou a všem kteří dorazili,rád jsem viděl známé i neznámé lidičky ;)

Radime,moc hezké fotky. :super

Až bude možnost,dám sem odkaz na moje fotky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Zatím jen stručně - bylo to bezva a Radima se Zůzou si beru na své dovolené - záruka počasí. :papa

Kdyby to nevyznělo blbě, řekl bych : Tohle si nevymodlili, ale vyčarovali. :mad:

Také se přidávám s velkou poklonou za improvizaci. A ten prosklený kostel - 100 x lepší než nějaká rozhledna :cool:

PS Nějaké foto a video z jízdy později, hodně později.  Kdo chce ať sleduje vlákno . . . :mrk

Jo a pro Weri - doufám že jsem se tě nějak nedotkl. Chtěl jsem jen rakvičkou udělat radost majitelce Rakvičky :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už teď se bojím, jak si na nás smlsneš. :D

 

Ahoj všem. Zatím jen stručně - bylo to bezva a Radima se Zůzou si beru na své dovolené - záruka počasí. :papa

 

Kdyby to nevyznělo blbě, řekl bych : Tohle si nevymodlili, ale vyčarovali. :mad:

 

Také se přidávám s velkou poklonou za improvizaci. A ten prosklený kostel - 100 x lepší než nějaká rozhledna :cool:

 

PS Nějaké foto a video z jízdy později, hodně později.  Kdo chce ať sleduje vlákno . . .

 

 

Klemoňi, můžeme se domluvit, jsme pro. Tedy když budeš i platit. :D

Takže u kostela jen škoda, že tam nebylo i občerstvení. To by potom nemělo chybu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže :) nejdřív zbytek toho klacíku... (byl to vlastně strom přes cestu :D cca 10cm) dvě části zůstaly na cestě - ta třetí co jela se mnou zůstala u muzea na parkovišti (migrace se musí podporovat)
druhé a třetí foto je něco málo z cesty... (Verysek mi tam furt cpala ten její bílej zadek..) :D
4,5,6 - je ten můj vysněnej..!!!!!!! první letošní už v dubnu.. :D  (a vlajou mu "vlasy" :D )
a poslední foto je ze dnešní prochajdy - jako nádherný počasí - ani se mi nechtělo dolů.... :fnuk

Díky za fajnový den..! :super za pokec kalendáře a tak všechno.. užila sem si to! :potlesk
Pro Klemoně - ten nápad s rakvičkou dostalo asi 5 lidí včetně tebe - čtyřem sem to stihla rozmluvit :D nedotklo se mě to, jen sem byla dost plná eště z oběda a dala sem si ten pohár, doma na mě za hodinu čekalo pečený koleno - myslela sem, že puknu... :) 

mini orl h. duben 108.JPG

mini orl h. duben 051.JPG

mini orl h. duben 054.JPG

mini orl h. duben 071.JPG

mini orl h. duben 072.JPG

mini orl h. duben 073.JPG

mini orl h. duben 115.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem - fotek je tu od různých autorů dost, tak jen tak pro doplnění. :papa

Začneme strojvůdcem celého setkání a tím samým to zase uzavřeme :roker

( PS - Fotek mám trochu víc + střihnuté video z jízdy viz níže - kdyby měl někdo zájem, ať se ozve )

P1090082.JPG

P1090092.JPG

P1090099.JPG

P1090105.JPG

P1090125.JPG

P1090134.JPG

P1090148.JPG

P1090149.JPG

P1090150.JPG

P1090154.JPG

P1090161.JPG

P1090168.JPG

 

Orlické_Hory.avi

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Dnes na Nově v pořadu Víkend byla reportáž o kostele Nanebevzetí Panny Marie z první třetiny 18. století, stojící nad vsí Neratov v Orlických horách. Díky @radim.1008 jsem v kostele byl. Bez srazů PC bych se tam asi nikdy jinak nepodíval :super :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...