Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017


Recommended Posts

Jak 200 km - já to mám 320 km :cool:.   Víš kolik by mi ubylo ??? To už bych jel pak jen po discích . . . :bojim

A protože u organizátora nebudem spát a tudíž mu ani nevyjíme lednici  . . . ( jako někdo ) . . ., tak očekávám alespoň dotankování nádrže do plna. A že si povezu na vozíku 200 litrový sud . . .co Radime ??? :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on chtěl někdo vyžrat Radimovi lednici jó..? No to sou dneska lidi... :bacha :D
Tak já teda na zimních pojedu.. protože letní vůbec nemám... a jedu v keckách! žádný sněhule! žádný voteplovačky! a běda, jestli nebude hezky a teplo...!
Radime - pošlu ti etavírko... ! tak drobet přitop.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden musí být hezky i bez přitápění. :D Zimní gumy možná ještě taky nechám. Uvidíme jak předpověď. :D

 

Jak 200 km - já to mám 320 km default_import_8-).gif.   Víš kolik by mi ubylo ??? To už bych jel pak jen po discích . . . default_import_bojim.gif

 

A protože u organizátora nebudem spát a tudíž mu ani nevyjíme lednici  . . . ( jako někdo ) . . ., tak očekávám alespoň dotankování nádrže do plna. A že si povezu na vozíku 200 litrový sud . . .co Radime ??? default_import_papa.gif

 

 

Vez si, co chceš. :D Lednice byla, bude a je prázdná. :D Kdo bude hodný, může přijít na návštěvu, samozřejmě náležitě ozdoben dary. :D

Lidi, jako musí být hezky, už teď se těším. ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

A já se svýma bolavýma zádama auto taky ne. 

Navíc znovu k tématu - co mi pomůže, že budu mít zímní, když mne sestřelí ChouLu na skůtru s letníma :bacha

Veverka na skútru zimáky taky nemá. Musím se poohlídnout po řetězech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Jsi tam. :super Máš doma málo Peugeotů, že musíš na motorce? :D

Jsi špatně položil otázku... Máš doma málo peugeotů co jsou schopny tam dojet? A odpověď zní, že žádný tam aktuálně nedojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, sníh snad nebude. U nás to dnes slezlo. Kopce jsou teda ještě bílý. Příští týden bude jistě už po sněhu. :)

 

Zdravím...právě jsem se přihlásil do klubu a chci se zúčastnit Vašeho srazu 29.4. Mám dvě stare 205 a chtěl bych dorazit s oběmy...mohu-li..

 

 

Ahoj, vítej mezi námi. ;) Píšu si a rádi tě osobně poznáme. Budeme se těšit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Příští týden bude jistě už po sněhu. :)

Vlk taky sliboval.... :nevim:D Na tenhle sraz koukám nestačí mít Peugeota.., to aby měl člověk eště běžky, sněžnice a pekáč...! :D

Klemoni.., jestli bude takovádle zima.., tak tu vinnou klobásku kupovat nebudu.., to nemá verk..., dyť by se ani nezkazila...! ;):D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...