Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED Parkovačky


Skobic

Recommended Posts

Zdravím lidi měl bych dotaz... Dnes jsem vyměnil žárovky v parkovačkach byla tam jedna LEDka a jedna običejna... Koupil jsem ledky s 9ti diodami vyměnil svítí pěkně bílé ale když svítí zároveň s denimy světly tak svítí napůl bílé a žlutě nebude to vadit PČR? Ještě jsem neviděl jak to vypadá večer když tak přiložím foto určitě bych to chtěl celé do bílá ale nechci aby mě zbytečně stavěly kvuly světlu  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to trochu nechápu, fotka asi bude potřeba :) Taky by mě zajímalo jaké ledky? (druh patice) Jak to myslíš že potkávačky s denníma jsou v jednom světle a že jedna půlka je ozářena žárovka a druhá LED-kama. Pokud je to tak tak bych to asi neřešil :)  Ale pokud ledka po zapnutí potkávaček změní barvu tak je někde problém :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu špatně jsem to napsal myslel jsem jak sviti potkavacky zároveň s parkovackami tak je to na jedné straně bílé a na druhé žluté zkoušel jsem to fotit tet ale nejde to moc vidět na fotce žárovky s patici T10 ale značku tet neřeknu mám to v autě tak když tak večer 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš to tak že máš parkovačky LED bílý a potkávačky klasický žlutý?

Pokud ano, tak to policajtům vadit nebude, ale pouze jestli jsou ty LEDky homologovaný, pokud ne, tak jim to vadit bude, protože to tam být nesmí, a navíc to hned uvidí, protože je to jak pěst na oko.

Sám jsem to takhle zkoušel, a nakonec jsem to dal pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně tak že Parkovačky led bílí a potkávací klasické... Vůbec Netuším zda mají homologaci ale nejspis ne jsou to obič za 150kč... Původně jsem to kupoval do interiéru do stropních ale jsou moc dlouhé nevlezly se tak sem si řek proč to neskusit do parkovaček ale homologaci jsem nějak neřešil nevěděl jsem že to jde moc poznat :-D díky za odpovědi zítra hned vyměním z5 za obič žluté 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele s led parkovačkama jezdím 2 roky na svém. Na služební dodávce mám taky a nikdy žádný problém.. Ani na STK prošel jsem v pohodě (s P405) u dodávky (Renault master) jsou čirý světla policajti na to koukal a nic neřekl a na STK taky ne .. Neřešil bych to a někdo to řešit nebude (jelikož ať si koupíš ledky s homologací tak vypadají totožně jako bez ní) ..   Klidně by tam ty ledky nechal, pokud se ti to tedy líbí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná žárovka z principu ti nebude svítit bíle.. ani ty s modrou baňkou a už vůbec ne levné.. nejvíc co svítili do bíla co jsem měl byly Osram cool blue, ale furt je to žlutobílé světlo.. teď mám Osram Laser a ty svítí podobně, ale sada H7 žárovek vychází na 800 a stejně je vidět rozdíl mezi ledkou a tou žárovkou a to dost velký 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsme četl tak PIAA svítej ještě víc do bíla jak ty OSRAM cool blue ,ale cena je taky trochu jinde :)  Tady mám fotku světel co jsem našel v PC. Všechno je osazený  LED13SMD (T10 Bílá) + Osram cool blue H4

58cb1041b77fc_Beznzvu.thumb.png.c08e90b92719ceed2a0b5b295a13a5cc.png

Upraveno uživatelem dagustino
Dodání fotek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...