Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady


PeugeotHDi

Recommended Posts

Zdar chlapi, premýšľam nad kúpou 3008 neviem sa rozhodnúť či 1.2 puretech 130k alebo 1.6bluehdi, nepotrebujem raketu, cez týždeň jazdím do práce cca 8-14km tam záleží či idem cez mesto alebo po vypadovke-dialnica 1x za mesiac cesta na Slovensko cca 480km tam spet+ to isté späť. Myslite žeby som mal problémy s FAP filtrom. Vďaka za rady skúsenosti.

Upraveno uživatelem David112
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute pani, chcel by som sa Vas co mate novu 3008 s grip controlom a pneumatikami M+S (ktore su dodavane priamo ku grip controlu), tak ci dane pneu stacia podla Vasich skúsenosti na nasu slovensku, cesku zimu? Čiže ci su v pohode aj ked nasnezi, alebo ich radšej odpoducate prezut za zimne? 

Dakujem za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zdravím Pežotáci tak aj ja som sa stal hrdím majiteľom Peugeotu 3008 1.6 pureretech  v allurke mam ho 3tyždne nájazd 1100km trápi ma spotreba síce som jazdil 90%mesto ale aj tak 10,9l priemer neviem ci to je normálne ale podľa papierov by to malo byt niečo nad 7l tak neviem ci to klesne alebo si mam zvykať aké máte skúsenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 3. 2019 at 12:53, Verduniak napsal:

Caute pani, chcel by som sa Vas co mate novu 3008 s grip controlom a pneumatikami M+S (ktore su dodavane priamo ku grip controlu), tak ci dane pneu stacia podla Vasich skúsenosti na nasu slovensku, cesku zimu? Čiže ci su v pohode aj ked nasnezi, alebo ich radšej odpoducate prezut za zimne? 

Dakujem za info. 

dodane m+s v grip control mam continental a su vyborne no letne, na snehu  nemaju grip, potrebujes zimne s vlockou tiez som siel po continental a to kus malo snehu co prezili, som sa vyhrabal vsade kde som siel

 

ohladom spotreby, mam taktiez 133kw 1.6, uz som cez 5000km a spotreba v meste okolo 9l, mimo mesta 6l, vobec nejazdim na spotrebu a dam mu napit, ked mam chut na sport rezim, tankujem len omv 100oktan od nova.

Upraveno uživatelem zenes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já mám dlouhodobou 7,8L/100km. Město a mimoměsto 50/50. Dálnice bývá lepší, Chorvatsko jsem otočil kolem 7,2 L/100 při rychlosti 130 km/h.

Najeto přes 5000 km a taky pouze 100 oktan od OMV

 

Upraveno uživatelem Fangluin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pažoutáci.Předem přeji v novém roce co nejmíň problémů s miláčky čtyrkolovými i těmi dvounouhými😉

Rychlý dotaz,auto mám novučičké doma,najeto zatím nějakých 400km.

Cítím jako by se po každé jízdě někdo něco vypalovalo.

Mám to nechat plavat,je to normálníjev u nového Lva.

Ďěkuji za odpovědi.

Franta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest MiroPopruh

Jsem novým 10 denním majitelem 3008 Allure 1.2 Pure Tech.Jsem spokojen-ale asi jsem lama,protože při zařazení zpátečky auto pípalo(jak se blížím k překážce) a dnes už nepípá.Něco jsem vypnul?Dá se to nastavit?Nebo už 😞

A pak by mne zajímalo,jestli se dá přehrát video na obrazovce-použil jsem flash-8GB ,Fat 32  s AVI i  MP4 (640x320) -ale píše něco karta nejde přečíst .A přes Android auto to taky nejede.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba zapnout parkovací senzory vzadu?

Předpokládáš, že ta obrazovka tam je na to, aby ses koukal na film místo na cestu? V originálním systému to jít ani nesmí. I tak nehod typu "z dosud nezjištěných příčiny přejel do protisměru" nebo "vyjel ze silnice na rovném přehledném úseku" stále přibývá. Na to stačí mobil, aby ses zabil, výrobce aut to podporovat nesmí, přicházejí pak o zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...