Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední antireflexní sklo


-=Michal=-

Recommended Posts

Nevíte někdo náhodou kolik stojí přední antireflexní sklo na Peugeot 406 nový model (mám auto stěrače) ? Díky

-----

Právě jsem volal do dalších několika skloservisů a cena s antireflexí a senzorem na stěrače je kolem 9500 s prací (včetně Peugeot ).

[upravil dne 11/1/06 -=Michal=-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

811678 se senzorem deště do DAM 9001 bez multiplexu(kulaté páčky)

8116V6 -\"- od DAM 9002 multiplex, jiný snímač deště (zploštělé páčky) kromě verze pro Singapoore :-) ale tu asi nemáš.

DAM ještě zjistíš na bílém štítku , zajímají tě první 4 čísla. První verze skla je neatermická (bez pokovení) jen zatonováná. Druhá je atermická, ale asi je nezaměníš. Elektronika by se nedomluvila ze snímačem a nejdou dát na jiné sklo.

Ceny najdeš na www. peugeot.cz

[upravil dne 10.1.06 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

811678 se senzorem deště do DAM 9001 bez multiplexu(kulaté páčky)

8116V6 -\"- od DAM 9002 multiplex, jiný snímač deště (zploštělé páčky) kromě verze pro Singapoore :-) ale tu asi nemáš.

DAM ještě zjistíš na bílém štítku , zajímají tě první 4 čísla. První verze skla je neatermická (bez pokovení) jen zatonováná. Druhá je atermická, ale asi je nezaměníš. Elektronika by se nedomluvila ze snímačem a nejdou dát na jiné sklo.

Ceny najdeš na www. peugeot.cz

[upravil dne 10.1.06 Milhaus65]

Je to nemilé Emile. Volal jsem do autoskla.cz a cena je 16000 KČ. Hustota :bojim

Musím se pochlubit. Za 500tis naježděných kilometrů ani jedna bouračka a ani 1x píchlá guma.

Akorát včera od nějakýho trotla s Filckou odlítnul kámen jak hora a trefil mi sklo u spolujezdce. Neudělalo to pavouka akorát takovej kráter asi 3cm průměr a zajímavé je, že se udělal uvnitř skla. Něco jako dum-dum :D

Asi si to sklo pojistím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Nevíte někdo náhodou kolik stojí přední antireflexní sklo na Peugeot 406 nový model (mám auto stěrače) ? Díky

Nedavno mi jeden člověk nabízel specielní folie, co se nanášejí na čelní sklo, jsou slutečně schválené, antireflexní a determální.

Přísahal, že to co dělaj je lepší, než pokovení skel.

Funguje přes ně snímač a cena snad kolem 5ti..mám hledat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Michal : Díval jsem se na ty ceny a pro Tebe asi první varianta skla cca 6100 Kč + lepidlo(+1 tuba navíc) cca 2200 Kč práce ve značkovém servise 1500 Kč, = do 10 000 kč s DPH bez senzoru. ???? Kd si vzal 16000 Kč ?To nevyjde ani se senzorem. Ten se u té první varianty měnit nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

To Michal : Díval jsem se na ty ceny a pro Tebe asi první varianta skla cca 6100 Kč + lepidlo(+1 tuba navíc) cca 2200 Kč práce ve značkovém servise 1500 Kč, = do 10 000 kč s DPH bez senzoru. ???? Kd si vzal 16000 Kč ?To nevyjde ani se senzorem. Ten se u té první varianty měnit nemusí.

Těch 16tis mi řekla ženština na telefonu z www.autosklo.cz. Obvolal jsem ještě další čtyři skloservisy a mělo by se to vejít do 10tis na sklo s antireflexem, senzorem deště a prací (teď jsi mne ale dostal s tím, že existuje sklo se senzorem a sklo s přípravou na senzor - jestli to správně tedy chápu).

[upravil dne 12/1/06 -=Michal=-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono, na nové 406 ce jsou 4 skla

1- bez snímače deště, čiré sklo

2- 811678 se snímačem deště bez multiplexu, nemusí se snímač měnit tonované , neatermické

3- 8116 V6 se se snímačem multiplex, atermické

4- je mimo Evropu

Sklo s připravou není, buď je a nebo není senzor. Nedá se nic zaměňovat. Nevím teď z hlavy jestli je u 406 ky multiplexový snímač gelový, jestli jo tak trvej na výměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Nono, na nové 406 ce jsou 4 skla

1- bez snímače deště, čiré sklo

2- 811678 se snímačem deště bez multiplexu, nemusí se snímač měnit tonované , neatermické

3- 8116 V6 se se snímačem multiplex, atermické

4- je mimo Evropu

Sklo s připravou není, buď je a nebo není senzor. Nedá se nic zaměňovat. Nevím teď z hlavy jestli je u 406 ky multiplexový snímač gelový, jestli jo tak trvej na výměně.

Díky. Takže mám vzít komplet sklo s antireflexem i snímačem (se snímačem multiplex, atermické ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

To ne musíš tam dát to co tam patří, snímač nemůžeš zaměnit kvůli BSI, nerozuměli by si, multiplex má uplně jinou elektriku. A kvůli nemožnosti vyměny snímače nemůžeš zaměnit sklo, má to jiné uchycení.

Ok dík. To zase bude až na místě řešení dilemat. Už to vidím...ale pane to máte tak, do telefonu jsem vám říkal to na co jste se ptal, ale tady (až tam příjedu přes půl města ve špičce) vám říkám, když to vidím (vše co jsem vám mohl proszradit už do telefonu předem :-)), že musíte ještě tohle a támhleto a suma sumárum to bude b o h u ž e l dražší o nějakých 5 až 8tis KČ :aut

[upravil dne 12/1/06 -=Michal=-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...