Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Úbytek paliva i když neubývá


Ludekotik

Recommended Posts

Čau kolegové. Mám prosbu. Mám 3.0 V6 Coupé čerstvě předělaný na LPG a i přes to, že jedu na plyn, ukazatel paliva pomalu klesá i přes to, že benzín neubývá... Takže po dnešním 700km  výletu jsem dojel na suchou nádrž i když fyzicky mám přes půlku... Rada, že otevření nádrže pomůže se ukázala mylná a jediný, co zabere je, když tam cáknu trochu benzínu. Pak zas ukazuje dobře na chvíli než zas počítač bude odpočítávat... Ale tankovat za stovku není řešení a hlavně je to ostuda :-) A navíc bych měl tímhle způsobem brzo plnou a co pak? Jak se to dá ojebat, respektive nejspíš softwérově obejít? Nebo jak resetovat palivoměr?  Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni co reklamovat, takhle ce chova kazdej palivovy ukazatel po namontovani a jizde na lpg,  proste to pocita dle ujetych km, a cca po nekolika startech cca deset, se to zresetne samo a srovna. Aby se to srovnalo po kazdem startu domontovava se tzv emulator, stoji cca litr a nektere lpg fa jej maji v nabidce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...