Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maximálka


tomask

Recommended Posts

cetl jsem celkem dobre tema u P206 tak proc ho nerozvinout i tady, tak kolik jste kdo z Vasi 307my vyzdimal a s jakym motorem ??

zacnu tedy u sebe 2.0 HDI-79KW-205km/h

(teda zatim, ona ma budik do 210, ale snad by to jeste slo vice rozjet, ale mam strach abych si nezlomil rucicku na tacho):D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: tomask

cetl jsem celkem dobre tema u P206 tak proc ho nerozvinout i tady, tak kolik jste kdo z Vasi 307my vyzdimal a s jakym motorem ??

zacnu tedy u sebe 2.0 HDI-79KW-205km/h

(teda zatim, ona ma budik do 210, ale snad by to jeste slo vice rozjet, ale mam strach abych si nezlomil rucicku na tacho):D:D

podle GPS navigace 205km/h na tacho odpovida v moji 406 s 1.8 16V 81Kw rychlosti 192km/h :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

já jsem tam měl taky 200 kmh ale pořád to nechapu když to má mít omezovač na 186 nebo tak neco

no to je presne ta odchylka tachometru ;):D cca 10-15kmh

omezovac je spis jen na maximalni otacky motoru ne presne na rychlost, to co je udavano jako maximalni rychlost neni rychlost dana nejakym omezovacem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... když nebylo zbytí (307SW, 1.6HDi).

A jelo by to asi i více, kdyby nezapnul \"omezovač\" v mé mozkovně, neb na té cestě by ono \"více\" již bylo moc.

P.S. V naší staré OI bylo na té cestě \"moc\" již asi tak 140 km/h. Holt je něco jiného letět \"letadlem\" (a mít přitom podobný výhled) nebo jet v něčem, co při té rychlosti a rozhledu připomíná asi tak řvoucí tank typu \"Tiger\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...