Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavelu96 5008 - Prodáno!


pavelu96

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

no na Quark je klasická Gris Etincelle, to není problém opravit, barva se dá celkem běžně sehnat nebo namíchat. Já mám na zimních Oxigin 1 a na nich je taková pěkná zrcadlová, do které se mi lakýra/míchač nějak nedokáže trefit. To, že nejde spektrometrem změřit (ani přibližně), o tom škoda mluvit. Takže vždy zkusím nějakou podobnou... Na jaře asi skončí zimní v novém celolaku, protože minulou zimu se sůl dostala i kam neměla už ze to hodně vidět.

Dobrbaný disky na zimu nic moc, sůl pak dílo velmi rychle dokoná... Zvlášť, když je málo sněhu a jen se solí.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - momentálně nepojízdný (v nouzovém režimu)

Tak mazlik stále stojí na stejném místě jako o jednu fotku výš - (asi ho odvezu do garáže).

O víkendu jsem po nastartování omylem nechal nohu na brzdě asi 3 minuty a po té vyskočila hláška ESP/ASR a po odjetí další hláška Závada motoru a auto spadlo do nouzového režimu. V tom zůstalo i po asi 10ti pokusech znovu nastartovat...

Dnes jsem volal do Federal Cars Lbc a dřív jak příští týden mě nevezmou.

Zítra budu volat do pojišťovny a zjišťovat dopravu auta do servisu... (Peugeot by auto převezl za 20Kč/km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, pavelu96 napsal:

O víkendu jsem po nastartování omylem nechal nohu na brzdě asi 3 minuty a po té vyskočila hláška ESP/ASR a po odjetí další hláška Závada motoru a auto spadlo do nouzového režimu.

Myslím že kdyby jsi stál na brzdě hodinu, tak se tohle nesmí stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazlik dnes vyzvednut z Federal Cars Lbc.

Výsledek: podařilo se na podruhé smazat všechny chybové hlášky z řídících jednotek motoru a ABS.

Jedna fousatá přerušovaná před 7000 km P0269 - nastavení vstřikovače mimo toleranci - 3. válec

Dvě přerušovné P0234 týkající se vyššího tlaku vzduchu než je požadovaný a  P0401 Množství čerstvého vzduchu je větší než požadované

A jedna trvalá P16A0 Detekce rozběhu na olej po zhasnutí - ta je asi nejdivnější :myslim

No a teď auto jezdí normálně a pokud nic nevyskočí, tak za 14 dní na kontrolu... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...