Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavelu96 5008 - Prodáno!


pavelu96

Recommended Posts

Koukám že máš Uniroyal Rainsport 3 :) Otec si je chce teď kupovat na auto.. Spokojenost? Co jsem koukal tak to jsou jedny z nejlepších pneu co se týče ceny a hodnocení (vliv na spotřebu/přilnavost na mokru/hlučnost) :) 

Jinak máš moc pěkný povoz :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 Díky za pochvalu...

Jo, řekl bych, že jsou tak dobré jak se píše - na mokru nejlepší gumy co jsem kdy měl. Na dálnici (v Německu) 180 km/h a nevím, že by bylo mokro...

Co se hlučnosti týče - předchozí Michelin Energy Saver byly tižší, ale žádnej traktor to není :D

Spotřeba - na fotce, když sečteš nájezd od vynulování denního počítadla (nad celkovými km - taky hezký číslo :cool:) a dojezd k dalšímu tankování na PC, tak to docela ujde... a průměr mám kolem 5,4 l/100km...

20170608_143656.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Taky jsem měl origo Peugeot, ale na prostředku u řidiče praskl a dělal čmouhy.

Vzal jsem Bosche tady:

 http://shop.hitautodily.cz/katalog/auto?carType=P&manuId=88&modelId=8182&carId=58878&assemblyGroupNodeId=100133&searchDisplay=2&katalogNo=BOS-3+397+007+501&articleId=2591948&articleLinkId=162525478&_=1501018126269

Mají sice předpotopní eshop, ale rychlé jednání a za 574,- to ujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Že to nejede, to je základní atmosféra se 60kW? Hele jako druhé auto do rodiny proč ne. Vím, že jednou přijde čas, kdy ta moje milovaná 306ka dojezdí. :( Vždycky jsem chtěl 308čku v SW, myslím teď druhou generaci. Ale zase si říkám, proč mít dvě velká auta. Takže klidně 208 nebo i 2008. Co vím jistě je to, že rozhodně zůstanu u Peugeotu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera vyzvednuta 5008 z Federal Cars Lbc :super - komplet za 5tis. i s dvoudenním půjčením náhradního vozidla a lékárničkou za 120,- :mrk

Po výměně senzoru tlaku paliva se auto o5 chová normálně...:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dnes proběhla návštěva FC Liberec. Auto nevidí žádné GPS satelity a nachází se někde v Německu :mrk

Závada je v "bobku" antény a prutu. Čekám na dodávku nových dílů a pak proběhne výměna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhla výměna všech brzdových destiček a předních kotoučů. Za 6 tisíc to jde. Se zadníma by to bylo 12,ale ty jsou ještě v pohodě...:aut

20171111_092442.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...