Jump to content

Pavelu96 5008 - Prodáno!

Recommended Posts

• pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - užívá si odpočinek - jezdí Bobík :-)
  • 2 weeks later...
  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O víkendu začala holkám nová taneční sezóna a kilometry zase přibývají...

Tak došlo i na podznačky na 5008.   

Dnes nainstalována kamera od @Péťa  Kamera vypadá super a výborně funguje. Kabel vyšel na centimetr přesně. Ještě musím projít nastavení a přijít na to jak přesně funguje funkce focení. Při instal

Posted Images

• 1 month later...
  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - jezdíme trochu víc - Bobík slouží manželce :-)
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - na zimu v garáži - manželky Bobík to zachraňuje...
  • 1 month later...

Včera jsem se byl podívat v garáži na auto po těch bez mála třech měsících. Měl jsem strach z baterie (když jsou ty mrazy), která zazlobila minulý rok. Auto chytlo na brnk a vše bez problémů - může dál chrnět v garáži. Manželka na sněhu nejezdí, tak si užívám Bobíka a jeho neelektronickou ručku :aut

• pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - NA PRODEJ!

No nic 5 let se s 5 lety sešlo a mazlik jde do světa. Zažil s námi mnoho radostí a jen málo starostí. Loučím se s nim s těžkým srdcem (přeci jenom - nejlepší auto co jsem měl). Najezdili jsme spolu přesně 89000 km a můžu říct že šťastných (nehody se nám vyhýbaly). Budu rád, když se auto dostane do dobrých rukou a bude o něj dál dobře postaráno... :papa

• pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - Prodáno!

Tak dnes je ten den, kdy mazlik opustil naší rodinu. Sevřelo se mi hrdlo, když odjížděl... :mad:

No nic, přeju ať nové majitelce slouží, aspoň tak, jak sloužil nám a ať je s ním spokojená a dělá jí radost :papa

• Péťa locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...