Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pavelu96 5008 - Prodáno!


pavelu96

Recommended Posts

@brutall Mám v povinném ručení odtah auta do servisu do 100km - je asi jedno kde auto stojí a komu překáží. Objednal jsem si odvoz na den předem, kdy měli volno v servisu...

Platil jsem jen 405,- kč za přečtení závad a výmaz. Nic jiného s autem nedělali :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedm tisíc kilometrů???  - to je odtah až z Japonska 😂😂😂

No nevím, asi záleží na pojišťovně. Nahlásil jsem na asistenčku, že mám nepojízdné auto u domu a nebyl žádný problém, dokonce jsem dvakrát měnil čas vyzvednutí auta :super

Peugeot nezlevnil, je to půl hodina práce a nezveličuj - bylo to 405,- a ne 450,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super, dík za tip. :super

Už jsem uvažoval o něčem podobném, ale zatím jsem nepátral co a jak...

Na Wish to výjde na 116,- Kč a u nás na 370,-  ,tak asi počkám do Vánoc 😂

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik z Peugeotu říkal, že tu trvalou museli mazat nadvakrát. 

Pokud ta malá mrcha zvládne přečíst a identifikovat co s autem momentálně je, tak to je super :super 

A za 116,- kč nedojedu ani do Liberce do servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes ráno zase stres :roll

Při cestě do Cvikova na poslední závody ve Street dance mi ve Frýdlantě u nemocnice (ano té "slavné" ze zpráv😂) problikla závada s červeným trojúhelníkem, ale nestihl jsem jí přečíst celou. 

Pustil jsem rychlou autodiagnostiku - nic.

Parkuju na parkovišti a o5 blik - závada systému parkovacího asistenta. Vylezu ven a jak bylo -4 a pršelo, celý přední nárazník 3 mm vrstva ledu a samozřejmě senzory mimo provoz:potlesk😂

Ještě se vrátím k tomu "Vylezu ven" - musel jsem dát dva rychlé Telemarky a odpíchnutého Ritbergera, abych si nedal na držku ❄⛸😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...