Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavelu96 5008 - Prodáno!


pavelu96

Recommended Posts

NO a po 1200km a 14ti dnech je to zase tady. V sobotu auto normálně přežilo cestu 150km a v neděli odpočívalo.

Ráno chci jet do práce, sednu natočím a tadá "Závada motoru, opravte vozidlo" - objel jsem blok a do nouzáku to zatím nespadlo...

Zítra zkusím dojet do Lbc a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu vehiklu s ELM 327 - mě funguje jakže takž aspoň na čtení verze 1.5, verze 2.1 dávala jen základní info, naprosto k ničemu. Chybový kódy ale četla.

Blbý je, že se to nevejde pod kryt pojistek, chce to kabel s hodně plochým OBD2 konektorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po diagnostice úplně jiná závada. Problém s "druhým" řemenem (ne rozvodovým) - větší vůle na kladce. :myslim

Každopádně jsem se rozhodl to vyměnit a když se do toho začne vrtat, tak se udělají i komplet rozvody. 

Interval je 180 tkm, což jsem lehce přetáhl o 27k v domnění, když 307 má 240 tkm tak jsme v klidu :mrk

Takže ve čtvrtek nástup pod kudlu...😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf servisu říkal, že viděl auta s 200k km s původními rozvody a na odpis a taky s necelými 300 a vypadaly jak nové. Prý dost záleží na jízdním stylu a povaze provozu auta.

Každopádně na horní kladku, přes kterou vede ten řemen byla nějaká svolávačka, ale mého auta se prý netýkala...

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo. Dnes proběhla výměna rozvodové sady, výměna kladky a řemenu příslušenství + výměna žárovky denního svícení... no do desítky jsem se vešel :mrk :super

Auto jede jako nové a budu se jen modlit, aby byl klid...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - Po výměně rozvodů jezdíme :-D
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - Příprava na STK...

Dnes proběhla kontrola na STK + Emise. 

Při otevření kapoty na mě vyběhl chuchvalec vaty z izolace - patrně další návštěva nějakého hlodavce. Až se oteplí, tak to vyškubnu a zazáplatuju filcem...

Borec na emisich chvíli tápal s připojením OBD konektoru, ale povedlo se - kouřivost 0,05 z 0,25 povolených. 

Navíc mi trotl nalepil botou žvejkačku na kobereček :bacha

Technická úplně v pohodě, chlápek se nudil a i žertoval :D nakonec mi napsal "zavadu" koroze na zavěšení :roll

U pokladny o5 nezklamali o 150,- vic než loni. Jako 1850,- za to co tam předváděli bych blil :blicismajlik

Stav km 213150

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pavelu96 changed the title to Pavelu96 5008 - Příprava na výměnu oleje a filtrů...
  • O 4 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...