Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlášení na displeji


kemo

Recommended Posts

Origo už dnes není tak hrozná cena, když si vezmeš jak dlouho vydrží bez starostí ;) já bych nic jiného než origo nedal.. ale k tomuhle názoru musíš dospět po tom co si projdeš JMJ a další polský FAPy.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bol som dnes v servise, hadze mi to chybu na vstreku, ze podla toho neprebieha regenracia spravne, ze daju vycistit a premerat vstreky. FAP , ze je na hranici. Chcem dat zaroven vymenit aj rozvody, tak by ma zaujimala informacvia, kolko hodin tak rozvody trvaju menit na 1,6 HDi 82 kw Peugeot 508, cena za rozvody je v primere do 100 euro ajs vodnou pumpou. ale cenu si povedali 280 euro s materialom a robotou. Zda sa mi to privela 180 euro za pracu , ked si uctuju za robotu 15 euro, tak podla toho by rozvody menili 12 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Čau pánové,mám znova dotaz po výměně nádobky na ELOYS bylo vše v pohodě a dnes po ujetí cca 2600km od výměny se mi znova objevil nápis RISK OF PARTICLE FILTER CLOGGING SEE HANDBOOK, je mi jasné že neproběhla regenerace, ale nevím proč. ELOYS bylo doplněno při výměně nádobky a nikde nic neteče (teda myslím pod autem ). prosím o radu čím by to mohlo být,nemám dia takže si nemůžu nic naměřit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...