Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlášení na displeji


kemo

Recommended Posts

tak sem ty kabely rozebral a nic skorodovaného sem nenašel ani v konektorech akorát tam byl propojovací kabel který byl ohnut a stažen izolačkou tak sem ho narovnal a uvidíme akorát zase platit v peugeotu za diagnostiku je na prd nevíte někdo jak to vyzkoušet že to funguje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Je možné, že Dia hlásí že je filtr zanesen z 5 % ale přitom to je mejlka...mam P206 1,6hdi a vyndal jsem senzor k katíku a ten byl totálně od sazí. Jak poznám že správně funguje vstříknutí aditiva do samočištění filtru pevných částic?? Mě příjde že to řídící jednotka v dia nahlásí před kolika km k tomu došlo ale vlastně k žádnému čištění nedošlo. je to možné??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Potřebuji radu,dnes po doplnění aditiva pro regeneraci FAPu na P308sw mi mechanik řekl,že mu nejde vymazat hláška - Particle filter additive level too low: Repair needed, a ani druhá -Engine fault: Repair needed- obě tyto hlášky se objevili současně.Chci se zeptat jestli je na to potřeba drahá diagnostika,mechanik má za cca 30000kč. Nebo čím by to mohlo být.A je možné s tím normálně jezdit ?

Upraveno uživatelem DDrak77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...