Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení SPZ


boza77

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Ahoj. Tak dnes mi dorazilo to samé, ale nejsem si jist, jestli nebude elegantnější tam dát jen LED žárovku. Ono to těleso toho LED světla nemá sundavací sklíčko a pokud ji budeš chtít někdy vyndat tak bude muset to vnitřní plato dolů. A to by se mi oddělávat nechtělo. Takže světýlka zatím uložím a objednávám jen žárovku do původního tělesa. Je to za pár drobných...cca 1,2 USD tak to nehrotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

LED žárovku jsem tam měl a jediná co byla kvalitní je 9x CREE čip (čtverec) ale "doutnala" jako každá co nemá odpor.. každopádně ty z Ali jsem měl a výborné :) neteče do nich svítí jak ďábel a za těch 150kč je to super :) jen cvak cvak a máš klid :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám také tak u P307sw....nahrazuje mi to alespoň slabou žárovku zpátečky když couvám..:D.....ale ten LED modul  je podstatně lepší než dávat jen led žárovku....

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle bych si na auto fakt nedal. Mám rád svojí nenápadnost. Jinak obyč žárovky tam svítí 7 let a mnoho tisíc km. Nějak nechápu potřebu tohle nahrazovat led. Jednoznačně bych byl pro postihování takto zářících aut, noc a mokro = lahoda za tím jet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové "parádní osvětlení SPZ" by měli orgánové náležitě ocenit. Za mokra musí být super za tebou jet, a možná i z "obyčejné" tmy. Možná by ses měl nad sebou zamyslet, jestli tak trochu nejsi za "píp" pro ostatní řidiče. Sám by jsi asi říkal to samé, byt na našem místě (za tvým autem). IMHO při takovém osvětlení není značka praktiky čitelná, to je tuším v rozporu se zákonem o silniční dopravě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...