Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zjistit ET Li?áku HEEEEEEEEEELP


chuck11

Recommended Posts

Jedine co me napada je si zmerit sirku kola.. pak si vzit nejakou rovnou tycku kterou prilozis z vnitrni strany na kolo a zmeris vzdalenost od dosedaci plochy ke hrane ty tycky.. pak uz jen odectes od tohodle cisla pulku sire kola.. asi to nezni zrovna srozumitelne ale co treba to rovnou vyzkouset na aute kdyz je to znamej? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: komisar

co jsem já viděl,tak většinou rozměr kola byl vyražen přímo na ráfku :myslimmrkni na kola co je tam napsano

Je to vyražene zevnitř nebo zvenku kola:myslim

no zvenku asi tezko, je to z vnitrni strany, byva tam sirka, rozmer v palcich a ET a nebo si to zmer podle toho obrazku co ti sem dali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sorry že sem se zeptal bo sem mu volal a říkal, že nějaké číslo je vyražené z venku ,jestli je něco vevnitř to nevěděl:(

AKCZ->>blbce ze mně dělat nemusíš,trochu toho kreativního myšlení asi mám.

On bydlí trochu dál ode mně,takže bych to změřil až bych zase uněho byl( s toho obrásku by to pochopil snad i osel:aut):D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKCZ dal popis a já t tomu obrázek netřeba v tom hledat něco špatného :mrk

bývá to vyraženo jak na kterejch kolech někdy u středu někdy u límce někdy na prolisu dosedací plochy, může to být i pod gumou na obvodu prostě to chce prohlédnout všudeale většinou je tam např.: 7Jx15ET18 někdy je to i rozdělené :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

AKCZ dal popis a já t tomu obrázek netřeba v tom hledat něco špatného :mrk

bývá to vyraženo jak na kterejch kolech někdy u středu někdy u límce někdy na prolisu dosedací plochy, může to být i pod gumou na obvodu prostě to chce prohlédnout všudeale většinou je tam např.: 7Jx15ET18 někdy je to i rozdělené :papa

Dik moc,ale to víš v práci mě zas vytočily tak sem to nemoh udržet a tady to vodskákaly,jdu si dát kafíčko na sklidněnou:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...