Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody-Nastavení


podgy4

Recommended Posts

Zdar klubáci, potřebuju nastavit 307,2.0 benzin, 100kW motor RFN.Bylo to na výměně rozvodů a od té doby nemá vozidlo výkon.vzadu je díra na aretační kolík, jenže v setrváku jsou 3.díry.nevím, která z  nich je ta správná.někdo nějaké schéma, nebo rada?děkuju předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ked dobabrali rozvody pri vymene remena (bol preskoceny/posunuty o dva zuby) tak tiez mi diel vykon dole tak o 1/3 a nepresiel som emisnou...co bolo logicke, ked to dobre nespalovalo.

Po znovunastaveni remena a obhliadke vsetko OK. mam sice benzin ale aj pri diesli by som povedal ze to bude rovnake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten agregát čo máš keď už by neprešiel na emisie tak potom už neviem... samozrejme nesmie byť deravý výfuk alebo lamda sonda, resp. katalyzátor KO. Vždy som na tomto motore mal parametre hlboko pod požadovaný limit.

A ešte by som upresnil, nové limity na emisnej platia pre nové autá, pre staré auto platia vždy hodnoty na aké boli vyrobené v dobe vzniku, až kým to auto nedoslúži a skončí v šrote, takže žiadny strach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem technickou v prosinci - tam se to možná trochu zpřísnilo tím, že se povinně fotí, včetně VIN a stavu tachometru, na emisích jsem žádnou změnu nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...