Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž autorádia


Mechan

Recommended Posts

Po stranách jsou dvě dírky, vem dva přiměřeně silný a dlouhý hřebíky, vraž je tam a za kazetovou mechaniku už to nějak vytáhneš... Snad se nepletu, pamatuju se, že jsem kvůli tomu kuchl půl palubky a nakonec to bylo takle easy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jakmile radio vyndas a odpojis, tak je to jako bys odpojil baterku, a tim padem potrebujes kod.

Zarovku jsem nikdy nemenil, ale radio 4030 s kodem na origo karticce se mi vali ve skrini, tak ti na to muzu mrknout dopredu - ale az odpoledne, ted nejsem doma:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje karticka vypada jako starsi karty VZP, ale neni zalaminovana, je na ni napis Philips, nahore v cervenym poli \"Philips Car System\", pod tim \"security card\" a na nalepce s carovym kodem je ctyrmistny bezpecnostni kod radia a jeho identifikacni cislo.

Mas stary model? Nevim, jaky radia byly u novyho... Ja mam tu karticku vlepenou v manualu k radiu nalepkou s napisem \"Radio code\"...

Odpoledne ti mrknu na tu zarovicku... Kdyztak to co nejpodrobneji nafotim, abys vedel, co s tim...

[upravil dne 10.1.06 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to už tu bylo, stačí mít původní rádio :)

Koukal jsem na to rádio a není mi úplně jasné, jak se dostat k tomu podsvícení...:( Asi k tomu budou potřeba nějaký malý torxy a já všechny vozím v autě, neb tam co není na torxu, to není důležitý...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

kod jsem sehnal po zavolání známého přes bazar nechtěl za to nic záleží pokud máš známého.PŘES VINko mi je zjistil protože rádio bylo z jiného PEUGEOTA. Žárovku měnit byl drobet problém se k ní dostat,ale nakonec se mi to podařilo.měnil všechny 3 co tam jsou.Jinak piplačka:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...