Jump to content

Demontáž autorádia

Mechan
 Share

Recommended Posts

Po stranách jsou dvě dírky, vem dva přiměřeně silný a dlouhý hřebíky, vraž je tam a za kazetovou mechaniku už to nějak vytáhneš... Snad se nepletu, pamatuju se, že jsem kvůli tomu kuchl půl palubky a nakonec to bylo takle easy:D

No jakmile radio vyndas a odpojis, tak je to jako bys odpojil baterku, a tim padem potrebujes kod.

Zarovku jsem nikdy nemenil, ale radio 4030 s kodem na origo karticce se mi vali ve skrini, tak ti na to muzu mrknout dopredu - ale az odpoledne, ted nejsem doma:)

Ta moje karticka vypada jako starsi karty VZP, ale neni zalaminovana, je na ni napis Philips, nahore v cervenym poli \"Philips Car System\", pod tim \"security card\" a na nalepce s carovym kodem je ctyrmistny bezpecnostni kod radia a jeho identifikacni cislo.

Mas stary model? Nevim, jaky radia byly u novyho... Ja mam tu karticku vlepenou v manualu k radiu nalepkou s napisem \"Radio code\"...

Odpoledne ti mrknu na tu zarovicku... Kdyztak to co nejpodrobneji nafotim, abys vedel, co s tim...

[upravil dne 10.1.06 Fx]

Jojo, to už tu bylo, stačí mít původní rádio :)

Koukal jsem na to rádio a není mi úplně jasné, jak se dostat k tomu podsvícení...:( Asi k tomu budou potřeba nějaký malý torxy a já všechny vozím v autě, neb tam co není na torxu, to není důležitý...:grr

• 1 year later...

kod jsem sehnal po zavolání známého přes bazar nechtěl za to nic záleží pokud máš známého.PŘES VINko mi je zjistil protože rádio bylo z jiného PEUGEOTA. Žárovku měnit byl drobet problém se k ní dostat,ale nakonec se mi to podařilo.měnil všechny 3 co tam jsou.Jinak piplačka:papa