Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tapacir p406


svkPeugeot

Recommended Posts

Pekna prace jen se to "nesmi" prehnat pak breci pantiky ....
Nekde jsem videl fotky navod na zadelani vyztuhy jako to ma VW jen plechy ne takto prelepene - toto bude urcite lepsi pro zvuk.Ikdyz to lanko od stahovani okna .....??
A "molitan" jen nenasakava verze jinak je opacny efekt ;) pokud je takto ve velkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc jak celé auto? Materiál na vytlumení dveří jsem počítal kolem 2,5 tisíc :)..  Pokud chcete ušetřit tak na odstranění vibrací místo STP stačí normal ALUBUTYL (tloušťky podle úrovně hluku/ vibrací) Kamarád si koupil ve snaze ušetřit nějaký materiál který se prodává na těsnění klimatizací, výsledek byl taky dobrý.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak nerikam u vrstvenych specialu ale do cca 2mm staci bezne veci nase auticko se delalo deskama 50cm x 50cm cena cca 140Kc a polovicni byla cca 60Kc / kus + nejake tesnici pasy 7,5cm x 10m koupene pred casem tady na foru ten je sice vic pruzny coz neni uplne ok vlastnost ale na predni kapote zadnich dverich i nad nadrzi funguje jak ma. a cele to nestalo vic jak cca 3,5 - 4tis nevim presne delame to postupne neni cas ale znat to je hodne - tak ze doporucuju .....
U dveri doporucuji popremyslet jak moc polepit - voda musi odteci ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem i jak odhlučnit kapotu, aby to mělo smysl mi bylo napsáno toto: (pán z obchodu tlumící materiál)

Alfa Zone 5 – základní tloušťka 5 mm, šířka 630 mm, délka 1000, 1500, 2000 mm atd.

Alfa Zone lze vrstvit a spojovat individuálně na sebe, můžeme na přání udělat samolepicí variantu.

Jedinou nevýhodou pro někoho může být barva modrá, proto jsem myslel, zda by se tento druh izolace u Vás nešel skrýt pod stávající kapotu.

Aby izolace měla vyšší efektivitu k pohlcení hluku, musela by se nalepit alespoň dvě až tři vrstvy (10-15 mm).

Nevím tedy, zda by to bylo možné.

připojit k stávající orig. izolaci na haupnu 5 mm Alfa Zone 5 bude mít zanedbatelný útlum, z pozice šoféra útlum hluku pocitově nepoznáte.

 

Až se oteplí, tak se vrhnu na dveře a přepážku mezi motorem a kabinou (z vnitřní strany). To by mělo mít největší význam. Potom podle spokojenosti s mírou hluku buď budu pokračovat, nebo se s tím smířím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, tak na kapotu asi taky kašlu  :D Se spíš vrhnu na ty přední podběhy (ale tam dám kvalitnější materiál např jako GLADEN)  :) Jinak já mám zalepenou zatím jen přepážku mezi kufrem a kabinou a zejména na dálnici to je znát pořádně, proto jsem začal uvažovat co odhlučním dál :) . Akorát teď mám naplánováno tolik oprav že nevím co dřív :D 

Upraveno uživatelem dagustino
Doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas všichni tvrdí že podběhy udělají nejvíc tak já nevím :D Jinak přepážka mám to od zadního skla až na konec sedáku zadních sedaček STP Anticor S (2.1mm) .. Strop je dobrej nápad, ale to rozebírání se děsím, navíc ten strop by byl dobrej i z hlediska tepelný izolace  :)  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno som daval na pozvozok tekuty bitumen, ale ci to ma ucinok neviem subjektivne porovnat. Vytlmoval som takmer cely kufor, trojo dveri, Prepazku od motora a podlhu mam dobre odhlucnenu od vyroby.

Ale ked to chces vyhnat do extremu, je na youtube kopec videii a na kazdom je auto takmer odstrojene, a robia vsetko, ale to uz je tlmiaci material viac hodny ako cele auto dokopy.

Ale aj ked to vsetko zatlmis, budes pocut vsetky ostatne zvuky, ako vedenia kablov, drobnosti ako strngajuce sroby, kluce, a tak, vsetko co nedrzi bude drncat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...