Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hustý, hustý, hustý


Guest marsal

Recommended Posts

Původně zaslal: DD

Jsou to profi natoceny videa a maji neco do sebe. Skoda, ze nas BESIP nedela neco podobnyho :(

OMYL...Besip dává (nebo aspoň do nedávna dával) na ČT2 pořad \"Stop - rady řidičům\" a mimo jiné tam bylo něco podobného, asi převzaté odněkud ze zahraničí - matka veze děti do školy a z ničeho nic vlítne do jinýho auta a zhruba 14-letej kluk, co seděl za ní nepřipoutanej ji tím nárazem zabil...krve jak z prasete...když jsem to prvně viděl, tak jsem docela čuměl, že to dávaj v telce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Souhlas s DD, já bych to pouštěl vždycky

a)místo reklamy na prací prášek

b) místo reklamy na zubní pastu

c) místo reklamy na vložky

d) místo reklamy na pivo

A DÁVAL BYCH TO OPRAVDU NĚKOLIKRÁT DENNĚ

No tak ne ze bych vam chtel odporovat kluci a byl bych rad kdyby si nekteri uvedomili co se muze stat jejich nezodpovednou jizdou, ale clovek ma jednu blbou vlastnost kdyz nekomu neco poustite porad dokola tak on to casem ignoruje a prijde mu to uz normalni vemte to samy jak reagujete na reklamy?? jestli je ignorujete tak po case by clovek ignororval i tohle v teleizi kdyby to bezelo porad..... Doufam ze se na me nezlobite za tenhle nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Medvěd

Souhlas s DD, já bych to pouštěl vždycky

a)místo reklamy na prací prášek

b) místo reklamy na zubní pastu

c) místo reklamy na vložky

d) místo reklamy na pivo

A DÁVAL BYCH TO OPRAVDU NĚKOLIKRÁT DENNĚ

No tak ne ze bych vam chtel odporovat kluci a byl bych rad kdyby si nekteri uvedomili co se muze stat jejich nezodpovednou jizdou, ale clovek ma jednu blbou vlastnost kdyz nekomu neco poustite porad dokola tak on to casem ignoruje a prijde mu to uz normalni vemte to samy jak reagujete na reklamy?? jestli je ignorujete tak po case by clovek ignororval i tohle v teleizi kdyby to bezelo porad..... Doufam ze se na me nezlobite za tenhle nazor...

Dovoluju si nesouhlasit - i ta nejblbější reklama, pokud se bude promítat pořád dokola dosáhne toho, že Ti v hlavě uvízne (a? chceš, nebo ne - viz. reklama z počátku 90. let Vy zíráte - my zíráme - VIZÍR) určitě víš, co je to VIZÍR, i když jsi ho třeba nikdy nepoužil

A POKUD BY STEJNÝ ÚČINEK MĚLO ČASTÉ PROMÍTÁNÍ TĚCHTO KLIPů, PAK JEN DOBŘE

Kamarádka, která dělala v reklamce mě vysvětlovala, že vlastně není důležité aby reklama měla nějakou převratnou myšlenku, ale hlavně MUSÍ zanechat jakýkoli pocit (i když bude 90% lidí vadit, tak vlastně plní účl, páč se o ní mluví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně to, o čem mluví Medvěd. Za rok , za dva, už si ani nevzpomenete, že vám nějaká reklama přišla blbá a pitomá a vlezlá a kdovíco ještě, ale ten název výrobku zůstane povědomý. A když potom jdete nakupovat a je tam deset druhů jogurtů (pracích prášků, atd.) které neznáte, a pět druhů, o kterých víte že existují, protože už jste někdy předtím zaslechli jejich název, tak drtivá většina lidí sáhne po tom známém. Ono totiž kupovat něco neznámého je větší nepříjemnost než sáhnout po povědomém, lidi si vlastně takhle ulehčují rozhodování a reklamní agentury jim v tom rády pomáhají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na me to ma asi opacny ucinek sledovat tyhle klipy videl jsem je uz asi 6x dokola vsechny a cim vic to sleduju tim vic mi to prjde bezny a nejak to na me uz tak nepusobi jako kdyz jsem se na to dival poprve i kdyz mi to porad prijde smutne ale nezanechava to na me zadne nasledky mozna to je jen ve me.. Jinak ja vam verim ze to muze zapusobit na lidi a kez by to tak bylo aby to na ty lidi tak pusobilo mozna by bylo min bouracek.... a to by bylo dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...