Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fap filtr zpět


adraj

Recommended Posts

Tak po různých peripetiích s Lančií  koupenou v 2013 od podvodníka pp205. Má i svoje stránky,tak pozor ať nenaletíte. Nejsem na klubu jediný kdo mu naleťěl.

A teď k věci. Koupil jsem to s totalně vykuchaným filtrem,o kilometrech se nemá snad ani cenu zmiňovat. Ale chtěl jsem se zeptat,nechali by jste si vrátit zpátky FAP filtr? Pokud by jste ho měli vykuchaný.Sice jsme prošli STK,ale tomu komu jsem to dával se chce do důchodu,tak by se mi mohlo stát,že příště neprojdu. A tak jsme nechali vrátit zpátky vše jak má být. Tak neuvěřitelně zbastlený auto snad ještě neviděli a snad každý se mě ptá,který neskutečný prase to dělalo. I autorizovaný servis!!! I zde se najdou tacý lidé,jen si to přečíst. FAP je tedy zpátky,vyšlo nás to na 25 se vším všudy. 

Smazal jsem odkaz na jeho stranky.:mad:. Vlastně po tolika letech už nemá smysl si stěžovat na špatnou koupi. A je to i blbost

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš a je zde pár lidí co na něj nedají dopustit. Ale opravdu pár.

 I kdybych byl poblíž a auto kleklo a měl to daleko,radši půjdu pěšky. Vyšlo by to levněji.

Jen mě mrzí,že ho zde někteří stále podporují. ikdyž vědí,že je Podvodník!!!

Zatím sme si s Lancii uzili své. Sere se co se dá a plno věcí tam ani nefungovalo a nefunguje do teď.

 

 

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega si ho nemůže vynachvalit. Zachranil mu p206. Ja už ten pocit nemám. Fapoff 8500kc. Dělal jsem ho jinde za 6.000kc. Jinak mi nabizeli opětovnou montáž za 10.000kc. Fap+zprovozneni. Neřeší to ovšem problém s příčinou proč se porad zadiral tak rychle...jediný co vim je že nevidim na diagnostice počítač aditivace.ani pred fapoff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, adraj napsal:

Tak po různých peripetiích s Lančií  koupenou v 2013 od podvodníka pp205. Má i svoje stránky,tak pozor ať nenaletíte. Nejsem na klubu jediný kdo mu naleťěl.

Jeho stránky jsou: http://www.peugeot-kly.cz/. Člověk se spálí jednou. Já bohužel u něj DVAKRAT. Vzdy mě oškubal.

A teď k věci. Koupil jsem to s totalně vykuchaným filtrem,o kilometrech se nemá snad ani cenu zmiňovat. Ale chtěl jsem se zeptat,nechali by jste si vrátit zpátky FAP filtr? Pokud by jste ho měli vykuchaný.Sice jsme prošli STK,ale tomu komu jsem to dával se chce do důchodu,tak by se mi mohlo stát,že příště neprojdu. A tak jsme nechali vrátit zpátky vše jak má být. Tak neuvěřitelně zbastlený auto snad ještě neviděli a snad každý se mě ptá,který neskutečný prase to dělalo. I autorizovaný servis!!! I zde se najdou tacý lidé,jen si to přečíst. FAP je tedy zpátky,vyšlo nás to na 25 se vším všudy. 

Co všechno obnášelo těch 25.000kc

Až se mi chvilku nebude srat auto chci dát FAP zpět.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr DPF- druhovýroba MTS, servisní práce,SW aktivace systému a měl jsem v tom čištění palivové soustavy. Jeden vstřikovač jel na 20%.

Se vším všudy 24500. Měli to tam měsíc. Jinak by to bylo do týdne.

 

Jinak svoje stránky si může upravovat a špatné recenze mazat ,nebo to nejde?. Špatné hodnocení by si nenechal nikdo na svých stránkách.

Auto má sice svoje mouchy (masařky) a když si nežije svým životem,tak je to perfektní svezení.

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pp205 je tu vychvalovanej i některýma clenama vedeni jak současnych tak i bývalých tak pozor at se někoho nedotknes,všechny tuneri ,fap od a kdovico je stejná verbez,zmasti vše na co sahnou...a lidi jim za to ještě platí ze auto uvedou do ilegálního stavu bez protokolu z brzdy bez možnosti přítomnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, adraj napsal:

Filtr DPF- druhovýroba MTS, servisní práce,SW aktivace systému a měl jsem v tom čištění palivové soustavy. Jeden vstřikovač jel na 20%.

Se vším všudy 24500. Měli to tam měsíc. Jinak by to bylo do týdne.

 

Jinak svoje stránky si může upravovat a špatné recenze mazat ,nebo to nejde?. Špatné hodnocení by si nenechal nikdo na svých stránkách.

Auto má sice svoje mouchy (masařky) a když si nežije svým životem,tak je to perfektní svezení.

Stránky ano, ale v hodnocení na Facebooku to asi upravit nepůjde. Když tak mu tam napiš a uvidíme :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psát mu nebudu. Už je to přeci jen dlouho co jsem to kupoval a nadával si,že sem blb už tolikrát. 

Na druhou stranu,jak sem psal,když se nic nekazí,je to perfektní a pohodlný svezení. Stěhovák co umí i svižnou jízdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Charlie 1 napsal:

všechny tuneri ,fap od a kdovico je stejná verbez,zmasti vše na co sahnou...a lidi jim za to ještě platí ze auto uvedou do ilegálního stavu bez protokolu z brzdy bez možnosti přítomnosti...

dovolil bych si nesouhlasit, že všichni - ano, jeden mi to zmastil[*], ale dva[**], co to po něm dávali dokupy, v pohodě, a výkon jsem si na brzdě ověřil (bohužel teď je to po dalších zásazích zas nějaký pokakaný :-( )

[*] nějakej Lorenc z Třebíče, k němu se to teda dostalo z nutnosti neb auto po výměně motoru nejelo, elektrikář co dělá s mechanikem, u kterýho to bylo, od toho dal ruce pryč, a tohle jakože měl bejt nejlepší v okolí, hmmm ...

[**] prvně člen straki007, toho jsem odchytl po cestě, takže měl jen noťas, ale i tak zvládl autu domluvit, aby to nejelo v nouzáku a nechala se zresetovat chyba, když to do něj padlo znova; bohužel následná domluva s ním na pořádném řešení neklapla, což měl u mě černý puntík, ale zase nedávno ho smazal když mi poradil přes fórum, čímž mě zachránil od shánění servisu o víkendu ... po Strakim se v tom vrtal borec z Kohoutovic, Carsoft CZ (ale koukám, že doménu má teď někdo z Prahy???), ten odstranil padání do nouzáku úplně a poladil výkon - korigovaný výkon 104,7 kW, točivý moment 323,5 Nm (tovární 94/314; mohlo by to být lepší ale ještě něco tam haprovalo mechanicky)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Da se neco prověřit doma na diagu abych věděl že je reálná opětovna montáž FAP?

Oni mi ho v klidu namontuji a nastaví dávkování(teda ted neni vidět PC dávkování:D teda nebyl vidět když už sem ho kupoval)aby mi to nezrušilo do 5000km FAP znovu. Nebo třeba  emise abych věděl že je neco na motoru v pr...a zasíra to pak Fap. Olej žere asi na 10.000km od vrchní merky po spodní.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to kupoval tak byla jak alabastr. Teď je cerna jak komin. Táta ma Fiat Croma II s FAP a ma ji černou(méně než já ale černou.)jezdi 3km tam 3km zpět. Jednou za 3měsíce rozsvítí kontrolka( něco jako porucha motoru spalin) projede na 3000ot 10min po dalnici a je klid zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Fiat odjel na náhradní díly.😂

FAP ON u mojí p807

Tak software nahraný. Podle mechanika to strašně žere. Podle mě to žere pořád stejně 11L celou dobu. Žádné chyby neukazuje. Krom poruchy systému spalování škodlivin P1457. Děravý FAP, není tam fyzicky zatím). Protože by ho zasralo rychle při takové spotřebě. Mám zatím najet  1000 km, aby se to nějak projevilo proč žere. Ještě to ukazuje poruchu komunikace automatu. U1108 AM6. To tam nebylo při FAP OFF. Další poznatek je že je rozpálený motoroví prostor. Já tomu nevěnoval pozornost dokud se nezmínil mechanik. Teplota chladící kapaliny do 90 stupnu. ale ten prostor byl na jaře tak rozpálený, že jsem si po ujetých 200 km a v prac. rukavicích spálil pracky při výměně kola o klíč na kola. Je uložený v motorovém prostoru.

Dnes Praha Liberec.

Dalnice 130km/h a 2200ot/min průměr od nahrání software klesl z 10.9l na 9.9l. Douhodoba tj 5500km (od prezuti letních) klesla z 11.2 na 11l. A to diky dnešní jízdě. Zkoušel sem jed manual automat  když to šlo tak 130km/h tempomat.

Aktuální spotřeba behala od 7-9l. PP keca o litr. Kdyby to takhle fungovalo. Je to jako v TP. Byl bych spokojený. Jen co udělá až se tam da FAP.

To auto jede jak streleny! Nikdy žádný zpoždění turba zavahani atd. Dokonce se mi zdá na volnobeh lepší zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Najeto 2000km od nahrání softwaru.

Hlášky diagu za ty 2měsíce viz foto.

Motorový prostor rozžhaveny.😠

Spotřeba

Letní pneu

9.5l mimo město

8.5l dálnice

10.6l mesto

Zimaky

město 11.6l

Mechanik zhodnotil že to stále žere brbrutálně a práce natom se nevyplati(pro začátek ven vstriky)

Nevim jestli kupovat v Peugeotu FAP za tohohle stavu. Navíc odešla baterka Varta silver po 3 letech a upadl zadní držak výfuku. 😰

Rád bych vyzkoušel FAP. Ale při těch hlaskach to asi nemá smysl a vytahovat celý motor a vrazit do toho 30-50tis nechci.

 

 

 

IMG_20191128_183748.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...