Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač


filber

Recommended Posts

Zdravím,
Chci se zeptat kopil jsem si Peugeot 307 ale bylo tam neoriginální autorádio, chtěl bych tam koupit originální ale nejsem si jistý že displej na palubovce bude ukazovat stanice atd. jestli to náhodou není displej co ukazuje jen datum, čas , teplotu. Jak to poznám? (Teď tam mám neoriginání a ukazuje jen datum, čas, teplotu, myslite když připojím originál radio zobrazí se i stanice atd.??

Jsem amatér, takže se zdržet .... komentářů. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle VIN v service boxu je uvedeno, že displej je mimo jiné i pro radio. Na palubní počítač budeš určitě potřebovat diagnostiku, protože v charakteristikách tvého auta máš uvedeno bez palubního počítače. Takže se bude muset nakonfigurovat.

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 roky později...

On u tohoto je to právě problém, protože displej je závislý na tom rádiu, no... Možná by to šlo předělat na tento, ideálně s rádiem RD45/43 (z dlvodu, že mají i bluetooth atd, origo RD4 tyto funkce nemá, a u faceliftu je k tomuto obyč displeji rádio potřeba na nastavení času a dalších volovinek).. Ale myslím si, že by bylo potřeba dotahat kabeláž k displeji, protože co vím, ten velký barevný má svoje vedení a konektory + vše nastavit na dia. Nebo tam dát záslepku a být bez palubáku, stejně to ukazuje prdajs. Záleží jak moc chceš investovat. Nebo něco takového. Já mám v autě tohle rádio a jsem spokojen. Jen zesilovač je trochu slabší, ale proti origo rádiu rozdíl nepoznáš.
Displej peugeot 407,408,307, citroen C4,C5 | Aukro

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...