Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Traveller


mr.pecoun

Recommended Posts

Gratulace. At slouží.

 

Nedávno jsem četl test v Autotipu, kde chválili velmi dobře naladěný podvozek. Tlumiče prý krásně žehlí. Vyznělo to, že snad lépe než T6 či Viano.

Výborné je i spojení nafty a automatu.

Upraveno uživatelem Petrikj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 8 měsíců později...

Dobrý den, krátím si čas při čekání na nového Travellera (objednán na začátku června, dodán má být údajně v listopadu) prolézáním internetu a hledáním nějakých referencí. A prozatím všude čtu jenom samou chválu, což se mi zdá, obzvlášť v dnešní době plné kurvítek, téměř jako zázrak. Je na tom tohle auto opravdu tak dobře? Jinak objednal jsem si variantu L2, 150K s manuálem, barva hnědá Rich Oak, výbava Active + 3.řadu sedadel, vyhřívané sedačky, park asistent+top rear vision a tažné. Jsem ale blbec, protože jsem opoměl nezávislé topení a rozpoměl jsem se pozdě, kdy už konfigurace modifikovat nelze. Za to bych se nakopal někam! Nechtěl jsem navi, protože jsem si říkal, že připojím přes Mirror Screen mobil a zobrazím si na displayi navi z mobilu, ale údajně podporuje pouze telefony Iphone a Samsung, což je zase trochu pasé, protože se svého oblíbeného Xiaomi vzdávat nemíním, takže půjde do držáku, tak jako doposud. Takže se prozatím rozhlížím po camper vestavbách, ať se potenciál Travelleru využije i mimopracovně. Chcete-li se podělit o zkušenosti s Travellerem s už nějakým nájezdem km, budu vám vděčný. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé, ale hezké.  To nezávislé topení Vám udělá firma Hagemann v Opavě. Dělá normálně úpravy pro Peugeot na objednávku jako mimořádnou výbavu. Mně ho taky dělala, ale v rámci objednávky.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Moderátoři, nešlo by příspěvky od odírání laku dveřmi oddělit z tohoto vlákna, které je o konkrétním autě, když to je v Našich kárách a přesunout to do modelů? :myslim  Třeba s názvem Odírání laku dveřmi. :D Díky za případnou úvahu nad tím. :papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...