Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přehrávání mp3


beranek

Recommended Posts

Tak jsem zatoužil mít své oblíbené alba na jednom CD a tak jsem koupil stolní DVD Sony DVP-NS355,ale i když mám v počítači skladby srovnané podle názvu,tak v přehrávači je pořadí úplně spřeházené a jelikož poslouchám djeské sety kde plynule skladby navazují na sebe,tak mě to fakt štve.

Další věc jsou mezery mezi skladbami,které jsou jak v počítači,tak i v přehrávači.Je to jak vteřinovej výpadek proudu.

Uvažuji o mp3 autorejdiju,ale jestli by to mělo dělat tyhle hudební zhovadilosti,tak radši koupím jen s CD přehráváním.

Komprimuju v programu CDex do rychlosti 192 kbps takže kvalita zvuku je srovnatelná s CD,líbí se mi popsané skladby,komprese dat,ale kvůli výše zminovaným chybám je formát mp3 spíš úpadek a radši budu přehazovat CDéčka.

Jaké máte zkušenosti nebo návrhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je dobré se mrknout do návodu rádia jakým systémen načítá skladby ale většinou to je:

1) kořen

2) 1 adresář dle abecedy a pak jeho podadresáře

3) další adresáře dleabecedy

problémy dělají občas písnena s háčkem nebo čárkou ty se pak změní v patvar a často ocitnou až za poslední skladbou od Z.

nejlepší by bylo udělat CD bez adresářu a skladby očíslovat, ale jako 01 atd jinak budeš mít 10 hned za 1 jako to běžně dělá PC.

Plynulej přechod snad ani rádia neuměj nebo jsem o to neviděl ani neslyšel to jedině udělat v nějakém programu sloučit do jedné velké MP3 na celé CD, otázka je jestli to pobere přehrávač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím pořadím čísel je to docela šílený,ale logické.Díky za typ číslování.Před tím jsem měl některé skladby očíslované a pořadí bylo jak si říkal 1,10,11,12,2,3,4,5,6,7,8,9.Extraktor mám ted nastavený tak,že před název skladby zadá číslo s nulou před a pořadí v přehrávači je už správné.

Pauzy teda řešit jedině tak,že budu poslouchat sety v jednom kuse.Horší bude když budu chtět začít poslouchat set odprostředka .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...