Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307cc senzor v klice


Matles

Recommended Posts

hoj zdravím všechny,sem majitelem 307cc 2.0hdi rok 2006 a mám problém se senzorem v klice kterej nereaguje když se dotknu kliky nestáhne se okýnko až když začnu otevírat dveře tak okýnko sjede,a pak se samovolně spouští nahoru dolu nahoru doluchvíli klid a znova,sundal sem tapec a vše abych viděl jak je to zapojený a řekl sem si že se na netu kouknu kolik stojí nový senzor a ejhle nemůžu to vygooglit zkoušel sem psát snad všechno čidlo,senzor,spínač, kliky atd a nic poradíte mi někdo?nebo hodíte odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no můžeš se kouknout v jakým stavu máš ten senzor,mě to takhle začalo s blbnutím pak chvilku klid a pak už přestal reagovat,nemusíš sundavat tapec,sundáš krytku na zámku a pak jemně šroubováčkem sundáš kryt z kliky a podívej se na tu plošku já ji měl dost zrezlou,podle mě se tam dostane voda prostě a zrezne to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Řeším stejný problém, který potká asi každého majitele CC.

Napadlo mě, že zkusím odstranit ten obal, vyčistím to a pak navlíknu smršťovací bužírku, kterou nakonci svařím nebo zalepím silikonem.

https://www.t-led.cz/p/smrstovaci-buzirka-transparentni-11414?artnr=861&sizenr=861&gclid=Cj0KEQjwhMjKBRDjxb31j-aesI4BEiQA7ivN-Mz89DByEkXM5DnPCtPEgPh5Guv5S8bbMkChsYiiTcQaAmPh8P8HAQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 roky později...
  • O 4 měsíce později...

Ahoj, stejný problém. Kliku jsem už rozebral, jen nemohu najít na netu odkaz na nákup nového ND. Nové kliky s tím dotykovým senzorem.

Nemáte někdo odkaz, nebo nějakou nápovědu?

 

 

20210330_144359.thumb.jpg.d5f79316547d0cfa30e157803b60d190.jpg20210330_144526.thumb.jpg.fb10e577814058881dde7025b046f567.jpg

20210330_145547.jpg

Upraveno uživatelem Borat73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravim , kupil som pred nedavnom CCcko pri kupe som daval pozor aby vsetko ficalo a zvlast som skusal klucku a strechu , a svina klucka isla ako po masle asi 50x po sebe, a co sa ale nestalo po prvom dazdi ?urcite uhadnete ,spravne, nefunguje klucka korektne a to ani z vnutra co som na fore zatial nepostrehol , ze aj vnutorna nejde dobre , vam isla z vnutra v pohode pri otvarani a stiahlo okno ? ci je to nejako prepojene a spolu to robi problem a je to spolu prepojene ? bol som aj v pezote ale ty mi chcu vymenit vsetko asi tak za 700eur a to v tom neni ta vonkajsia klucka co moze robit tento problem lebo nefunguje po celej dlzke ,dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten senzor v klucke treba odcvaknut, to nebude teda jednoducha vymena , treba radioamatera ? takze treba aj zamok na dverach moze robit tento problem ? dakujem

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten senzor v klice je protažený skrze kliku do vnitřku dveří. Jeho výměnu bez demontáže vnější kliky neuděláš.

A stahování okna otevřením ze vnitř je zase jiná závada. Někde uvnitr musí být mikrospínač a ten máš také vadný.

Netuším jak zručný je radioamater, ale jedná se o mechanické rozebírání vnější kliky, která je pouze nacvaklá. A dále na kompletní rozebrání čalounění a vnitřního zámku. 

Při zpětném nasazování venkovní kliky jsem měl dost problém najít správnou polohu pro nasazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za info , ta vnutorna klucka v akej polohe ma zaberat ? lebo ak ju potiahnem tak nereaguje az ked sa vlastne otvara aj zamok na dverach, takze aj vnutorna klucka ma ist ako vonkajsia ,ze sa jej dotknem a ma sa stiahnut o kusok to okno aj ked zamok este neotvara samotne dvere ? vnutorna klucka ma teda senzor na sebe ? alebo ten sa da kupit zvlast ? ci to ma nieco spolocne s tym zamkom vo dverach ? alebo s motorkom na stahovanie? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...