Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 107 - na co si dát pozor?


MJSytic

Recommended Posts

Poohlížím se po nějaké 107/C1 a rád bych se nachytřil ohledně bolestí, které tyto vozítka trápí :myslim  Co třeba rádo odchází, kde to rezne atd. Kam zkrátka při koupi koukat :) 

Napište prosím vaše poznatky. Předem díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem asi před 5 rokama se 107 a pamatuju si, že byl hodně slyšet hluk od zadních kol, nee od ložisek, ale jak se odvalují pneu  po silnici, jako by to nemělo žádné čalounění-odhlučnění podběhů či co, to je tak vše, co se mi okamžitě vybaví v souvislosti se 107mou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V plánu je koupit něco cca 10let staré. Zatím nabírám informace a seznamuju se s nabídkou. Určitě to bude verze s otáčkoměrem, origo rádiem a okny v ele. Ideálně s centrálem ;) Zatím nevím, jestli bude potřeba klima (myslím, že ne) a jestli půjde o 3dv nebo 5dv :myslim Předpokládám, že motor to má stejný, jako mamka v Yarisu (1.0 VVTi), takže držák. Spíš mě zajímají právě nějaké typické bolesti ;) 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcéra zvažuje predaj P107, r.v. 2008,najazdené 30 000 km !.....klima, otačkomer, el. okná,radio s USB,centrál,alarm,servo,ABS....

Strieborná metalíza.....zavadzia mi v garáži. Kupované na slovensku s nábehom 15 000 km, cena bola 5000€.

Tak ako nejazdila predchádzajúca majiteľka,tak nejazdí ani ona.

Peugeot 107.jpg

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná :super Ale stříbrná by asi neprošla, i když to 100% nevím. Rozpočet je samozřejmě omezený. Mám sehnat něco kolem +- 60tis Kč s nejlepším poměrem kvalit/cena.
Budu tedy muset koukat předběžně po něčem, co je v ČR :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...