Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Direct


proreo

Recommended Posts

Máte niekto čerstvé skúsenosti s Directom?

Ja som bol prekvapený nie len ich cenou, ale aj zrozumiteľnosť ich podmienok. Ak si to človek prečíta, zistí, čo je vo veci. Možno sú poistovne, ktoré majú ešte lepšie podmienky, ale sú aj drahšie.

Dúfam teda, že sa im už dá veriť a aj budú plniť.

Na ich webe sa dá krásne naklikať, čo človek chce. Ten ich web sa mi naozaj páčil. Na rozdiel od Allianzu je to už cena s max zlavou. Allianz potom volá a snaží sa ešte ponúknuť lepšiu cenu. Alebo si zahráte Križovatky a príde Vám kód na 15% zľavu ;)

Nepenalizuju za platby štvrťročne, ale to ani Allianz pri mesačnej platbe inkasom.

Po pár hodinách volal pán a chcel už hneď v ten deň prísť nafotiť auto. Priamo z Directu. Allianz a Uniqa používajú cebiu, ak má človek šťastie, dá sa tiež dohodnut...

U Directu majú asistenčné služby trošku horšie ako Allianz, myslím limity, ale pri volaní služby sa volá u oboch na to isté číslo, takže to je asi tá istá firma. Uniqa to outsourcuje do Axy, a to je katastrofa...

Ešte mám zlú skúsenosť, niektoré poisťovne nechcú poisťovať Prazakov... Celkom nechápem tieto praktiky. Človek si nahlási TP na vesnici u babičky a aj tak jazdí po Prahe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Direct jsem zvědavý, teď mi likvidují škodu mého viníka (z jeho POV), ale řešit si to bude servis na plnou moc, takže jsem mimo. Jen mě bude zajímat, za kolik to celkem bylo a jak se k tomu Direct postaví s proplacením. Jejich likvidátor byl super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
V 23. 2. 2017 at 21:53, Veverka napsal:

...mě bude zajímat, za kolik to celkem bylo a jak se k tomu Direct postaví s proplacením...

Tak doplnění s odkladem (zapomněl jsem to sem dát): DIRECT vyplatil z faktury na 49tis. Kč (výměna zadního nárazníku, oprava a lak drobného promáčknutí PZ blatníku, zadní zástěrky, 7 dní půjčovného za náhradní vozidlo) všechno až na nějakých 550,- Kč za ruční mytí, které prý nebylo nutné (srandisti). Servis to raději dobropisoval, než ztrácet čas hadáním se s nima. Takže tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona by ta částka  na rozpočet byla nižší,alespoň co mám zkušenost s poslední opravou Ačka,předtím to samé kulišák,když mi baba nedobrzdila a nabořila mi zadní nárazník,nosník na tažné to podržel a s A4 quatro musela na podvál,předek k.o..Pokud by šlo do servisu,tak by to prý bylo dorovnáno. Ale i tak z rozpočtu zbyde. Je to ale zase práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

můžu ti to propočítat jak by to kde vycházelo, ale tak pokud ti jde vyloženě jen o cenu, tak asi neřešíš výhody pojišťovny, já Direct dávám třeba na motorky nebo čtyřkolky, to je skoro jedno ale auta bych si to asi sám nedal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chvilku jsem jezdil na odtahovce a teď se občas jdu ještě svézt. A je to jiné když se nakládá moto po nehodě nebo jen porouchaný aby jsi ho nepoškodil. Po nehodě se to extra neřeší a jen se to nějak hodí na odtahovku / vlek většinou je to v takovém stavu že se tomu nedá více ublížit a většinou stačí dva nebo tři lidi který to na to vyhodí. Ale porouchané musíš naložit tak aby stála a vyvázat dost pevně aby neupadla a zase tak aby jsi neublížil tlumičům nebo celé přední vidlici. Co jsem jezdil já tak nehodové moto se vozili tím co bylo po ruce ale porouchané vozil jen jeden člověk který s tím měl zkušenosti a měl na to upravený přívěs.

Doufám že je jasné že je rozdíl v tom když někdo stěhuje svoji vlastní motorku svými silami a v tom pokud to má udělat za úplatu firma .  Sám si člověk může nadávat jen sobě pokud to poškodí kdežto firma musí postupovat tak aby  možné škodě předešla a ne ji pak hodila na pojišťovnu.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...