Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna FAP - kolik stojí


tomask

Recommended Posts

tak mi zacala svitit kontrolka, a na displayi to napsalo UNBLOCK DIESEL FILTER..tak mi zjistili ze je potreba vymenit filtr pevnych castic (mam najeto 93000).....regenerace uz probiha kazdych 300km....pocital jsem s tim, ze do toho budu muset jednou ty penize nalejt...uz jsem si pripravoval 20000...ale nastesti se vozi z francie repasovane, vydrzi to dalsich 80000km...coz je stejne jako novy...celkem vyjde vymena na tyto penize....

FAP kód 174007 - 8174,-

ADITIVA kód 99799 - 3020,-

práce 2000,-

_______________________

13194,-

takze koho to ceka, muze uz zacit setrit...:bojim

[upravil dne 9.1.06 tomask]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to napsat, znáš to, když jede diesel a najednou hodně kouří. Ale neptal jsem se řidiče, co zrovna dělá...

Myslím že motor zrychlí do kopce co může, ale když se to \"protlápne\" tak to nejede o nic víc, akorát kouří.

Jednou jsem měl od prodejce půjčený Renault Espace (nějaký moderní DCi nebo jak se to značí) tak jsem chtěl zkusit jak zrychluje. Tak jsem na dálnici spomalil na 90 a pak dal prostě plný plyn. Výsledek byl žalostný - zrychlení slabé, zato na mě začala svítit taková klikatá čára - holt se mu to nelíbilo. Takže tolik o \"protlápnutí\".

:D:DJestli myslíš že jezdím kopce tak, že uberu plyn, vystoupím a tlačím, tak to ne...:D:D

Kopce vyjíždím normální rychlostí, ti co jsou nejrychlejší to pak poznají na peněžence.

[upravil dne 10.1.06 P607Olda]

[upravil dne 10.1.06 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 9 měsíců později...
  • O 9 měsíců později...

Taky mě to potkalo asi ve 105000km a pořád to psalo nějaké to hlášení v Pažoutě mi to vyměnily za repasovaný i s nějakým tím čidlem pro klid a stálo to 16000 Kč. Od té doby klid a auto bezvadně reaguje na plyn. A hlavně nekouří jak některé nejmenované značky už od novotí. Prý jde FAP i odmontovat a vložit nějaké odpory, ale to možná zkusím zase za nějakých 100000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...