Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s imobilizérem


Beloh

Recommended Posts

Zdravím.

Mám problém s imobilizérem na 306 (r.v. 1996). Při poklesu teploty pod nulu se vyskytují problémy s kontakty jednotlivých čísel klávesnice. V těchto teplotách to skoro už neodemknu. Je možné imobilizér vyřadit vlastní pomocí (a jak?) nebo je nutná návštěva servisu?

Díky za rychlou odpověď, potřebuji odjet (:-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém, buď mi nejde auto vůbec odemknout a nebo, když ho odemknu, tak nemůžu nastartovat. Když zajedeš do servisu, tak ti řeknou, kde je umístěn, ten vyřazovač a pak když to bude zlobit, tak si to jednoduše vypneš a bude to. Takže v mém případě, to občas vypadá, že auto houká o stošest a já sehnutá někde pod přístrojovou deskou, hledám ten pitomej vypínač, pak to vypadá velmi komicky, že se vkrádám do svého vlastního auta, ale jinak to asi nejde. :D :D

[upravil dne 10/1/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U diesla je blokovací ventil přímo ve vstřikovacím čerpadle. Když jsem řešil problém se zablokovaným imobilizérem tak mi bylo řečeno, že to jde \"odblokovat\" pouze vyndáním čerpadla a vyndáním toho ventilu. Takže pokud si tam imo chceš nechat tak ti asi pomůže jedině koupit novou klávesnici.

to aluška: ty ale asi myslíš nějaký jiný imobilzér, ten s klávesnicí je origo od Peugeota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám dodělávaný alarm a když začně zlobit alarm, tak začne zlobit též imobilizér, neb je to na to nějak napojené a tudíž, když vyřadím alarm, tak vyřadím též imobilizér a odjedu. Ale jinak jsem hloupá ženská a autům nerozumím, ale aspoň odjedu, když už nic. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Imobilizer od Peugeota jde snad aspon na 406 vypnout kombinaci kod + C + 1 + C:myslim

U starších typů (není imobilizér v klíči nebo jen infra dálka) to nefunguje. :bojim

Toto se týká vypínání (resp. odblokování) imobilizéru při odemčení rádiovým dálkovým ovladačem. :papa

[upravil dne 10/1/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm každý o něčem jiném .... Aluška to má dodělané, pokud je imobilizer u benzinu dá se vyřadit ve stavu odemčeno v ŘJ přerušením tiš?áku, u dieselu odsekat ale to už se tu řešilo.

To Fx: O této kombinaci nevím, jestli to tak je, jsem chytřejší. Máš to vyzkoušeno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...