Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 5008


Honza z Nera

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 3 roky později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

už jsem to tu někde psal--ten údaj o spotřebě v TP je vlastně k hownu, :roker, když skutečná spotřeba je skoro jednou taková 😯, je to prostý podvod, tečka

a kdyby tu garančku po 5 tisících zaplatil pežot a omluvil se, udělal by pro ZNAČKU jako takovou ohromnou reklamu :myslim, ale takto každému kdo to viděl, zůstane divná pachuť v ústech ☹️

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Konečně jsem se na ty Černé ovce podíval. Olej je jasný a pán má již asi opraveno..co se týká spotřeby, je asi jasné, že k údajům z TP se  v běžném provozu snad ani přiblížit nedá. A myslet si, že s 5008 budu jezdit za 3,9 l ??? S takovou hodnotou bude mít co dělat i naftová 208..

Pravdou ale je, že komunikace Peugeot ČR se zákazníky, kteří mají nějaký problém je zoufalá, nebo spíše nicneříkající a v podstatě žádná.

Navíc mě to také navedlo podívat se do TP jakou mám vlastně psanou spotřebu. Doteď mě to vůbec nenapadlo. Kombinovaná je psaná 4,3 l, skutečnost je 5,1 až 5,2. No, reklamovat to rozhodně nebudu, za mě je to paráda.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, lidi co se motají kolem aut vědí, že P 5008 za 3.9 litru v normálním provozu jezdit nebude, možná někde na uzavřené trase, nebo v kryté hale..., ale zákazníci přece jezdí v normálním provozu, nee ve výzkumném ústavu, výrobci prostě z důvodu reklamy uvádějí nepravdivou spotřebu už i do úředních dokumentů 😯

samozřejmě to platí pro všechny značky automobilů :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo on si ještě dnes někdo opravdu myslí, že se dostane na spotřebu kterou napíše výrobce, ten si snad musel kupovat své první auto. Taky nechápu jak může dostat tři nebo dokonce čtyři různé spotřeby tohle by se stát nemělo a to jak prodejce počítal tu průměrnou sečtením a dělením těch tří dodaných tak to jsem se opravdu nasmál, snad hlavní a určující by měla být spotřeba dodaná výrobcem a zapsaná v TP, jen je s podivem jak celá EU ví, že výrobci s tímto klamou zákazníky a nic v tom nedělá a ještě dá 3 roky lhůtu než začne platit nový výpočet, ale emisní normy ty jim jdou zavádět skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Tak to sem zvědavej co z toho nakonec vyleze.Údajně už příští rok.:myslim

Původní osmistupňová skříň s automatickým měničem Aisin bude ukončena. Elektromotor o výkonu 21 kW bude integrován do inovativní převodovky navržené společností Punch Powertrain a vyráběné ve Francii v Metz. Bude spojena s novou generací 1.2 PureTech. S nyní 136 k a 230 Nm bude tento tříválec vybaven Millerovým cyklem pro snížení spotřeby, rozvodovým řetězem místo řemene a dokonce turbem s variabilní geometrií.

https://www.largus.fr/actualite-automobile/peugeot-5008-12-hybride-nouveau-moteur-boite-automatique-inedite-10973396.html

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...