Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205ka..-co ty na to Bohušu205Gti??


Hadra

Recommended Posts

Jj tohle auto jsem viděl prodávat dříve ještě za 130.000,-

Jinak z fotek to vypadá na profi tuning, ale mě se prostě líbí jen decentně upravené originál GTI bez těch kil laminátu......navíc to křídlo se mě na tom vůbec nelíbíííí :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Něco na tom autě bude.TA cena je možna jemně nadsazená ale ty upravy si vzali takovech 100 klacku podle mého :myslim

jenze co to stalo je u takovychto uprav pri prodeji zcela irelevantni, a co si budeme povidat, hodnotu vozu to spis snizuje nez zvysuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvoro! Smile01.gif Doufal jsem ze to takhle spatne nikdo nepochopi.. uz mlcim.. :D

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Me se jen libi jak ma Bohous 205ku hezky proslavenou :D Jestli se nepletu je to uz nekolikatej tread na Bohouse :super

nezavid :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Asi to stejne nemuze prodat tohle auto uz je k prodeji aspon pul roku no kdo by koupil takovy preplacany GTI za tolik penez ze?? sice se mi tuning libi ale tohle je prehnany..

Docela pěknej tunning měl ten kluk, co to narval v září po srazu v Červeném Kostelci do jednoho z členů, který se srazu zúčastnil. Jen ten centrální stěrač mi vůbec neseděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...