Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nášivky


Hadra

Recommended Posts

Ne ;)

Zákon neporušíš, to platí pro media.

Nášivky jako takové už jsou zřejmně překonané, se všechno dělá všitím barevné nitě do základu.

Ale nášivky jako takové se dají sehnat. Jsem někdy hodně dávno viděl tstránku nějakého producenta nášivek. A nebo si logo sehnat vektorově v souboru a nechat si to vyšít. Otázka kde na to mají techniku a pak ještě cena. Jedině že to někdo zmákne jako domácí úkol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Nazdar, nemáte někdo tucha, kde by se daly pořídit nášivky \" West\"? Ty co mají na zádech mechanici F1. ( koupil jsem si kombinézu.....;))

Kdybys chtěl například tu s nápisem: \"Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí\", tak o ní bych věděl :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

jenže já kdybych měl světlou kombinézu, tak budu jak prase. Proto jsem si koupil černou.

Tak to Ti nepomůžu. \"Kouření škodí ....\" je napsáno černě na bílém podkladu. Jedině, že bys jí trošku stříknul Domestosem nebo Savem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

tak tohle vlákno se mi hodí :D:aut  kostlivec z roku 2006

je tady nějaký saniťák,záchranář,lékař který by měl doma nějaké nášivky které se mu jen tak doma válí v šuplíku? Šimon bude mít karneval a nechce být superman,krteček a ani žádná filmová a pohádková bytost ale chce být "záchranář " čti záchranná služba-záchranka . . .  (policajtem a hasičem už byl minulé roky).

Dá se za 100,- objednat na netu,ale napadlo mě se tady zeptat,jelikož je skladba členů různorodá ;):papa

celdovi jsem již napsal SZ je tady ještě někdo?

ZÁCHRANNÁ SLUZBA - bílá.jpg

IMG_0934.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za ochotu  . . . :super:papa je to jeho poslední karneval ve školce a zrovna měli ve školce záchranáře středočeského kraje a volba masky je jasná

asi budeme kupovat kvůli karnevalu tuhle vestu,která je jiná než obyčejné vesty-taky za jiné peníze (využije ji pak na kole a in-line bruslích) a k tomu by se nám hodilo pár nášivek V_stra_n_funk_n_vesta_e_s_motion_2020_d_

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je firma která vyšívá na zakázku.  Pošleš jim kombinézu a oni ti to tam vyšijí.  Já nechal dělat Martině na pyžamo králíka. Obrázek jsem si dodal a oni vyšili. Dej do Google kojenecké zboží Honzík a zavolej jim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...