Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zlomený snb


kšanda

Recommended Posts

pád asi ze 2 metrů na břicho-obličej. naštěstí sem pod sebe dal aspoň ruce. při tom asi naprasklo. když sem se zpamatoval z otřesu, přestalo se mi chtít zvracet a přestala se mi motat hlava, šel sem si zlepšit náladu nevinym skokem. ale začal sem padat na záda tak sam trošku zabral přední nohou do hrany a už sem slyšel jen \"KŘUP\":D takže mě čeká koupě něčeho jinýho. docela sem čuměl kolik bylo v tom prkně dřeva:mrk asi se mu holt nwlíbí 115kg:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

To je magořina, co? Ale zas maj obrovskou výhodu - maj to tam sami pro sebe a nemačkaj se na přeplněný sjezdovce (a nepotřebujou vleky ;) )...

Podobný kousky vídám v létě u vody, a už mě i napadlo, že bych to někdy zkusil, vyměnit windsurf za kite, ale nějak mám před tím respekt... možná časem. Ale nechat se zvednout takhle vysoko bych se bál - když to nevyjde v létě, tak sletí do vody, to se ještě dá, ale takhle v zimě hodit tlamu z takové výšky na ujetej sníh, brrr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to bozi u nas na Vysocine by se stim asi dala uzit kupa srandy, ale 20tku navic nemam, to uz bych radsi koupil nakou 205tku na prestavbu toho meho duchodce.

Holt budu dal na prkne jezdit jen po sjezdovkach, ale jednou az nebudu vedet co s prachama si to koupim ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...