Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

305 Break - nesmrtelná kára


Guest pupis

Recommended Posts

Pokud ještě někdo vlastníte tuhle káru, tak se podívejte co takové auto vydrží... Těsně před smrtí jsme ji zkoušeli odrovnat v lese ale nešlo to, kouřilo se z něj, smrděl, ale motor pořád šlapal. Tak jsem ten nesmrtelný motor nakonec vymontoval a prodal kámošovi. Na odkazu je video a více foto ... a komu se to zdá blbý tak ať se věnuje jinému tématu...:P

www.freestylepezot.xf.cz

DSC_0076.JPG

DSC_0125.JPG

DSC_0351.JPG

Upraveno uživatelem pupis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, StibTo napsal:

Demence některých lidí se nedá ničím měřit .... Ale tak hlavně je tu potřeba se pochlubit, že ..

Nevím co to má společnýho s demencí, to auto jelo stejně do šrotu, tak proč to nezkusit, aspoň se ověřil fakt, že starý dobrý káry byly lepší než ten dnešní elektrošrot, se kterým víc prostojíš v servisu u diagnostiky než na cestě...

Pokud někomu připadá tohle téma pod úroveň, tak ať se věnuje jinému tématu... asi není povinnost se ke všemu vyjadřovat

Upraveno uživatelem pupis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenapadlo Tě třeba náááhodou,jestli to auto nebude ještě někdo chtít .....????mě se třeba líbí,bral bychto i shnilý , Žulovou mám za rohem,domluvit podval s někým není problém z Vápenné . Jenže každý to má holt jinak,jak vidím .....

 

Babka měla ještě před pár dny průkaz ZTP ,takže přepis by byl za 0 kč , akorát by se udělala evidenčka na podvalu ....když vidím ,odkud jsi,pro má pár km ,... nebo si to chtěl NUTNĚ zvrakovat ,motor a převodovku mám jednu plonk,co můžu postrádat...za kasnu bych to vytopil a zařídil na likvid..

 

no .... a když  uvědomím si , kolik námahy ,času ,přemlouvání,2 cesty navíc směr Jeseník - Brno ,proježděných peněz,času ve frontě kvůli Xm v6 ,odtah , a ty s tím cvičíš off road....tak já prostě nemám slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby to bylo prohnilý skrz naskrz asi by mě fakt ani v nejhorším snu nenapadlo to takhle odrasit a ještě se u toho natočit ... Ale asi jiný kraj, jiný mrav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, myšut napsal:

nenapadlo Tě třeba náááhodou,jestli to auto nebude ještě někdo chtít .....????mě se třeba líbí,bral bychto i shnilý , Žulovou mám za rohem,domluvit podval s někým není problém z Vápenné . Jenže každý to má holt jinak,jak vidím .....

 

Babka měla ještě před pár dny průkaz ZTP ,takže přepis by byl za 0 kč , akorát by se udělala evidenčka na podvalu ....když vidím ,odkud jsi,pro má pár km ,... nebo si to chtěl NUTNĚ zvrakovat ,motor a převodovku mám jednu plonk,co můžu postrádat...za kasnu bych to vytopil a zařídil na likvid..

 

no .... a když  uvědomím si , kolik námahy ,času ,přemlouvání,2 cesty navíc směr Jeseník - Brno ,proježděných peněz,času ve frontě kvůli Xm v6 ,odtah , a ty s tím cvičíš off road....tak já prostě nemám slova.

Hele to auto už je 6 let po zvrakování, co vím tak motor možná klape někde dál v nějaký 405 xrd.  Když jsem jej koupil za 35tis.někdy v roce 2000 tak to bylo 15let starý ale celkem zachovalý auto, původně ze Švýcarska, najeto 260tis. km tak mi za něj v Peugeot servise (Nečas Zábřeh) nabízel 40tis.kč, ale po pěti letech provozu kdy jsem najel dalších 100 tis. km už byla značně rozsáhlá koroze spodku a nemělo to význam... Postupně jsem z něj udělal pracovní dodávku a pak už jen auto do lesa na dřevo, ale vzpomínám na něj jen v dobrém. Prostorný spolehlivý a nezničitelný... Proto jsem myslel, že by stálo za to se s ním i když jen "IN MEMORIAN" pochlubit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pupis ,v poho...

 

Pěťo,vůbec nic si z toho nedělej ,že by Tě něco nenapadlo...taky jsem byl kdysi mladý kluk. Líbí se mi nový ,zánovní i ,, vraky,,,můžeš si novelizovat. Sen byl 505 nebo Ds, zůstal jsem u  v6.

Dnes jedu podle kréra zástupců států u soudu , prověřit všechny možnosti .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

No i kdyby to bylo prohnilý skrz naskrz asi by mě fakt ani v nejhorším snu nenapadlo to takhle odrasit a ještě se u toho natočit ... Ale asi jiný kraj, jiný mrav.

  Dneska kdekdo za trošku adrenalinu zaplatí fůru peněz a podnikne nevímco... u nás to tenkrát šlo i zadarmo. Máme tady samý lesy tak co dělat když byla nuda ? Můj švagr se učil dělat videa a webový stránky apod. potřeboval nějaký materiál... To bylo před 9 lety za svobodna a bez dětí...:(   Teď už jezdím po lese jen v offroadu Suzuki Vitara 4x4 (motor to má taky Peugeot) ale pěkně piánko a bez dýmu...

 

Upraveno uživatelem pupis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Když jsem zmíněné video kdysi našel (a možná jsem jej sem na forum taky dával), také jsem z osudu auta nebyl nadšený. Obávám se ale že tehdy by shnilá 305 neměla pro nikoho cenu, jestli to bylo v době kdy se chystali eko poplatky a eko likvidace již běželi.

To skončilo víc aut, a lepších...

Takže využití auta jak je ve videu je z části pochopitelné. 

Vždyť ještě nedávno sháněli někde ze severu auta na "Destruction derby", a samozřejmě časem už se zadarmo sehnat nedaly.

A to je totéž, jako tohle s 305, nebo ne? A to nikoho nepobuřuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...