Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnuti motoru


borko26

Recommended Posts

Ahoj kluci mam prosbu nevím co se stalo. Včera jsem jel měl jsem asi na ukazateli 170 a najednou otáčky spadly a motor vypnul pomalu jsem dojel ke krajnici a chtěl nastartovat a hle nešlo jen točilo ale nenaskočilo. Asi po dvou minutách to naskočilo a jel jsem normálně akorát zůstala svítit kontrolka to čerpadlo. Kdo poradí co se stalo

307 hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standardní postup. Diagnostika - číst paměť závad. Jinak nic nezjistíš. Jediné co tak můžeš zkusit je jestli po zapnutí klíčku slyšíš natlačit palivové čerpadlo z nádrže, ale to jenom v případě, že nemáš v motorovém prostoru balónek na natlačení nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borko26 - P307 má minimálně 3 typy motorů 2.0HDI, takže jsi mi svou odpovědí opravdu přesně specifikoval motor tvého auta. Takto se patřičné odpovědi asi nedočkáš. Mimo jiné stejně skončíš na diagnostice. Chyby ESP a ABS jsou pouze důsledkem závady na motoru, proto na dia nic ohledně těchto jednotek nezjistili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, borko26 napsal:

Ahoj kluci mam prosbu nevím co se stalo. Včera jsem jel měl jsem asi na ukazateli 170 a najednou otáčky spadly a motor vypnul pomalu jsem dojel ke krajnici a chtěl nastartovat a hle nešlo jen točilo ale nenaskočilo. Asi po dvou minutách to naskočilo a jel jsem normálně akorát zůstala svítit kontrolka to čerpadlo. Kdo poradí co se stalo

307 hdi

přesně tak se mi začalo projevovat čerpadlo v nádrži v A na dálnici, když to zhasne, kopni zespoda do nádrže na pravé straně, když to chytne, vyměň čerpadlo

kdybys napsal, jaký motor vlastně máš (stačí výkon motoru), tak by se dalo odpovědět i jinak--nevím totiž, zda čerpadlo v nádrži vůbec máš (některý 2.0 ho nemá)

jinak kontrolka čerpadla je podle tebe co??

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...