Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odber zhavicich svicek u 406 TD


jack

Recommended Posts

Zdravim

zkousel jsem merit jestli nemam pryc nejakou zhavicku (pac me to pri studenem startu nekdy trochu zaskyta) tak jsem si udelal rucickovej merak s bocnikem do 50A a pro zapnuti klicku a zhaveni to bralo vis jak 50A veschny 4.

Myslel jsem ze maji odber tak do 10A (jedna)

Koukal jsem ze u 406 bude trochu pakarnicka vyndat 1 je tam blizko cerpadla a mozna i tu 4,

Bude se muset odpojit dost hadicek:)

Nevite jaky maji tak odber pri zhaveni a jakou znacku koupit a za kolik,koukal jsem na Bosh za 260kc.

Dikys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack

Zdravim

zkousel jsem merit jestli nemam pryc nejakou zhavicku (pac me to pri studenem startu nekdy trochu zaskyta) tak jsem si udelal rucickovej merak s bocnikem do 50A a pro zapnuti klicku a zhaveni to bralo vis jak 50A veschny 4.

Myslel jsem ze maji odber tak do 10A (jedna)

Koukal jsem ze u 406 bude trochu pakarnicka vyndat 1 je tam blizko cerpadla a mozna i tu 4,

Bude se muset odpojit dost hadicek:)

Nevite jaky maji tak odber pri zhaveni a jakou znacku koupit a za kolik,koukal jsem na Bosh za 260kc.

Dikys

U svého nynějšího jsem to netestoval ale u předchozího VW Vento jse to podle příručky měří tak,že aby jsi to změřil přesně že nažhavíš,nastartuješ ale měříš až po 180s protože ze začátku mají vysoký odběr.Mě to ze začátku ukazovalo taky skoro 50A a pak to klesne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...