Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stočené km - FAP a EGR off


juventusturin

Recommended Posts

V 7. 2. 2017 at 20:27, ozzy56 napsal:

lidi se nepoučí a nepoučí, stále budou kupovat ty vylítané ludry se ,,100 tisíci''  na tachometru a zkontrolovat historii auta si do autorizáku zajdou až roky po koupi :mrk, protože by to stálo 1000 korun...,buď jsme pořád tak hloupí, nebo ty prachy musejí být nakradené,či snad darované? přece člověk, co normálně maká na prachy, se tak blbě nenechá ošulit--v dnešní době, kdy se dá plno informací o autě lehce zjistit :roker

 

Jenže koloušek má oči jak talíře, když se zaleskne lak na jeho vysněném voze v bazaru.

Když už to ví i sova, tak je to s podivem no.. http://www.zdruzenie-sova.sk/seznam-aut-s-podezrenim-na-zasah-do-stavu-tachometru?vin=vf38erhf8bl016812&tab=1

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. jezdi

2. pokud tě to štve, tak nechej nainstalovat FAP a opravit software

3. prodávat není nutné, ale kdybys ho prodával, tak prostě do inzerátu napiš: "Najeto asi xxx (350), stav tachometru 250. Najeté kilometry nezaručuji."

Já to tak píšu i do prodejních smluv, jak jsem minule prodával 406 za 500 Kč, na tacháči 170 000 km, skutečnost (do smlouvy napsáno) 550 000 km.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, juventusturin napsal:

u toho mýho bych taky neřek že má o sto vic na vnitřku určitě ne.,holt sem naletěl a sem blbej.

nikdo není dokonalý, taky jsem kdysi kupoval auta, která měla najeto víc, než bylo na tachometru, ale buď jsem to věděl (zjistil předem), nebo se to dalo předpokládat (např. pětiletá 406ka z Paříže s 83 tisíci na tacho:D), na druhé straně jsem se nikdy vyloženě nevydrbal, ta auta šlapala pak jako hodinky)

dnes mám větší obavy z právních nedostatků auta, než z jeho technického stavu :roker, být na tvém místě a auto se ti jinak líbí, jezdil bych s ním normálně dále, ale tento kup bral jako poslední, kdy se mnou někdo vyj.xxxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta SOVA vypadá dobře. Milión článků o nějaké nepravosti v Auto ESA, a jediná zmínka o áčkách je, že vyhráli nějaký žebříček :D Ne že bych fandil jakémukoliv bazaru, nechodím se do bazarů zásadně už ani dívat, ale tohoto si nelze nevšimnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Jednoduchý, dneska je in mít FAPOFF, EGROFF a všechny možný ojebávky protože Franta povidal že se to kazí, a firem který si za to nechají zaplatit je spousta, takže to nechám vypnout a bude pokoj.

Nebo je to jinak? :)

Vzhledem k nájezdu skoro 200 tisíc před stočením budíků by se dalo zřejmě úspěšně pochybovat o opotřebení FAPu v úrovni 30%, ledaže by to nechal vypnout z nějakýho záhadnýho důvodu původní majitel v průběhu používání a pak to prodal překupníkovi, kterej to dovezl do ČR. Předpokládám, že ten původní majitel by to ale zase nechal zprovoznit před prodejem, protože se asi nechalo předpokládat, že si toho někdo všimne.  Prostě mi to furt nějak nedává smysl :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Sove, na stránke sovy som ako oficiálny stacatel.

6.1.16 Som kúpil malo 92000km

5.9.16 Som predal so 104000km

predomnou niekto do sovy zapísal stav 150000km s dátumom 10.11.2015

dalsia vec, na stránke sovy nájdeš kadajakych predajcov ale ani jedno auto z aaa. Po dlhším pátraní sme sa dopátrali , že stránky sova je úzko spätá s aaa, neni Vám to divne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...