Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Peugeot


anton407

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co byste řekli na tuto diagnostiku:  https://www.sbazar.cz/chiptools/detail/11546178-diagbox-psa-citroen-peugeot-lexia-pp2000 potřebuji to na Peugeot  a Citroeny od roku výroby 2005 a výše .Doma už sice jednu mám ale je to univerzální Delphi a ta neumí to co PP2000. Tímto jsem se chtěl zeptat zda je to originál diagnostika, protože ta cena je podezřele nízká.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reálně se stejně dá koupit jen čína. Nicméně, B-čko se dá koupit podstatně levněji, nebo za tuhle cenu se dá koupit v číně C-čko (musí mít tzv. full chip), a pokud to nechceš sám kupovat přímo z číny, tady na fóru se jimi zabýval tuším senor89 nebo tak nějak se jmenoval, zkus to vyhledat.

Upraveno uživatelem oddie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš konkrétně tohle téma ? Píšou tam, že i tahle neoriginální diagnostika umí i to co originál je to hned na první stránce. I když si zase rád nechám poradit, jak jsem říkal já dělám pouze s univerzální diagnostikou Delphi a tohle jsem chtěl na svoje auta, abych mohl aktivovat ruzné funkce multifunkcního displeje atd.-takže s PP200 nemám vůbec žádné zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny diagnostické kabely Lexia prodávané mimo obchodní síť Peugeot jsou z Číny. Výše uvedený kabel bude nejspíše verze B, ale s tím se dají diagnostikovat auta do cca r. 2011-2012 s Diagbox v. 5.29. Jinak uživatel senor89 prodával také čínské výrobky, které flashnul na verzi C. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...