Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Parkovací senzor (vadný)


Vendis69

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Zdravím.

Nechcem zakladať nové vlákno, pripojím môj problém so senzormi tu.

Kúpil som 407 sedan so zadnými parkovacími senzormi. Boli namotované originál od nova. Majiteľ ma upozornil a pri skúšobnej jazde aj vypísalo že sú mimo prevádzky.

Pri hľadaní problému som zistil že na mieste pri rezerve, kde sú vyvedené konektory senzorov a konektor kabeláže čo pokračuje do vozidla, chýba niečo do čoho tie konektory treba zasunúť. Čo som našiel v príspevkoch tak nejaký modul alebo riadiaca jednotka. Senzory by v systéme mali byť aktivované, lebo pri zapnutí kľúča prebehne kontrola systému a vypíše že park senzory mimo prevádzky.  Potreboval by som poradiť:

- aký modul a kde mi treba zohnať

- keď ho tam naložím treba ísť na diagnostiku?

- ideálne, ak poznáte niekoho v okolí Trenčína čo sa tomu rozumie a vie to spojazdniť, dajte vedieť

Mockrát ďakujem.

VIN: VF36DRHRH21132680

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem ferinkovi2 za informacie. Kúpil som na vrakovišti skrinku, pozapájal a cúvacie senzory pekne pípajú, hláška o závade zmizla. Ale na obrazovke, mám RT3, mi neukazuje autičko so senzormi aj keď v menu je ale nepodsvietené. Asi bude treba aktivaciu cez dia. Nepoznate niekoho z okolia Trenčina čo by to vedel aktivovať, poprípade urobiť podrobnú komplet dia. Auto mám krátko nech viem čo bude treba porobiť.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Považoval som vec za uzavretú, začal som riešiť ďalšie problémy na aute a nedostal som sa na toto vlákno. Myslel som že zobrazenie sa zapnúť nedá, keď to tvrdia v autorizáku, ale čítam že nemajú pravdu. Tak ďalšia úloha, zohnať niekoho kto je ochotný a schopný to cez dia aktivovať. Ak by sa niekto z okolia Trenčína ozval a pomohol mi, bol by som vďačný.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...