Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvalitní autorizovaný servis Praha


Recommended Posts

Ahoj,

dle měření provedeném v Bosch diesel servisu potřebuji nechat vyměnit všechny 4 vstřiky a pro jistotu zkontrolovat nádrž zda v ní nejsou špony. Jaký autorizovaný servis v Praze by jste mi doporučili? O AV Car Veleslavín tu už nějaká ne pozitivní zmínka je. Domanský černý most (myslím) jsem také něco našel a bohužel také ne pozitivní. Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

4 vstřiky vyměněné za repasované od Peugeotu. Záruka byla od Car Garantie. Uhradí veškerou práci a 40% ceny dílů. Nádrž zkontrolována a žádné špony tam nebyly, takže čerpadlo je asi ok.Auto jsem si ještě nepřevzal, tak nevím jak to jede, jaký to má zvuk apod...

Docela jsem zvědavý zda touto opravou zmizí to, kvůli čemu jsem šel poprvé na diag a zjistili 3 vstřiky mimo toleranci. Měl (mám, uvidime) problém s tím, že v nízkýcch otáčkách v tahu, slyším kolem 2tis a kousek z motoru takové klapání. Není to moc nahlas, ale já to tam slyším :-). Ve větších otáčkách to zmizí. Když vytočím motor na neutrál tak to nedělá. Nejvíc to je slyšet když zrychluji do kopce z nízké rychlosti. Čím víc plynu, tím hlasitější klapání slyším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...