Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 - zadřené vstřiky díky nedostatku Ad blue


Mulin

Recommended Posts

Mohu poprosit o radu.

Dle technika mám zadřené vstřiky díky nedostatku močoviny - tuto opravu mě ohodnotil - vstřiky repas 1*6500 nové 20000. Co hledám na netu nejdražšší jsou v repasu kolem 3500 za kus.

rozhoduji se zda nechat opravit či koupit jiné vozidlo. Dle technika oprava cca 60000 - Mohu poprosit zda máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš v autě z roku 2002 (aspoň jak máš uvedeno v profilu) adblue? To asi bude něco jiného.Vstřiky se mažou naftou a ne žádným adblue. Jestli nechat nebo se ho zbavit toť otázka. Záleží kolik máš najeto, v jakém je stavu apod. Ale velká investice se ti do tak starého auta nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem trochu z toho vedle - vedle z určení závady motoru - motor 2.2 JTD

Přestal startovat.

Nejprve bylo zjištěno, že chybí v nádržce močovina - AD blu - aditivum - z toho prý se zadrhly vstřiky - momentálně dle technika bude cena repasu jednoho kusu cca 9000-9500 *4 cca tzn něco kolem 38000 plus asi práce a ještě nějaké maličkosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O originálním servisu mě bylo řečeno, že origo díl cca 20000 za kus - je možné že se jedná o vstřiky jiného ražení - třeba nějaké vstřiky u filtru pevných částic?
 

 

Určitě ho tam mám - mám tedy fiat Ulysse 2,2 JTD, ale starší bratr je dle techničáku 

Francouz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem Vám děkuji za odpovědi.

Nemůžu si pomoci, ale i pokud bych měl eolys - tak stále nechápu tedy jáké střiky chce měnit z důvodu nedostatku Eolys či ADblue. Stále mám pocit, že tu něco nesedí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...