Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nárazník 309 apod.


milhaus

Recommended Posts

Nazdar,mám pár dotazů ohledně tuningu 309ky.S tuningem začínám,takže některé mé dotazy vám můžou připadat hloupé.

1.má někdo z vás zkušenosti s výměnou předního nárazníku za nárazník ze 306ky?Viděl jsem to na autotuning.cz a vypadá to super.A? zkoumám jak zkoumám ty fotky,připadá mi,že toho na předělávání moc není...

2.nemám mlhovky a docela bych je tam chtěl.Jenže nevím,jak to zapojit,aby šly např.pustit jen když svítí potkávací světla...Ve předu pod kapotou mám po stranách kousek od světel nějaký konektory.Není to náhodou příprava pro zapojení mlhovek?

3.Nemám páru,kde sehnat prahové nástavce.A když je náhodou seženu,stojí kolem 5000,-:(.

4.Jsem ze severočeského kraje,nevíte o nějakém vrakovišti poblíž Ústí nad Labem a okolí?Vím o jednom,které se nachází u Mostu v obci České Zlatníky,jenže tam už toho moc nemá,jen pár vraků 309tek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhaus: mozna, ze ty konektory jsou prdavne dalkove svatla. Ja to tak mam na moji 205ce udelane od vyroby, takze bych to videl na ten samy pripad. Zkus se kouknout na cisla dratu (jsou vzdycky napsane na tom dratu asi tak do 10-15 cm od konektoru) Kdyztak je tu napis a ja se kouknu do el. schematu. Pokud vim, tak starsi pazouty (205, 309) nemely predni mlhovky, ale jenom pridavne dalkace..... Mozna se ale pletu, zneme prece frantiky.... :) ti si prihnou vina a je misto 1,1 WRC p205 T16x4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do háje...tak jsem se dost unáhlil.žádný konektory tam nejsou,jen nějaká rozdvojka,kam jsou připojený světla.Je to na obou stranách.To mě fakt s...:( Musím si s tím pohrát a nějak to pozapojovat.Jinak s těma světlama je to pro mne novinka,asi máš pravdu s těma přídavnejma dálkáčema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...