Jump to content
Sign in to follow this  
milhaus

Nárazník 309 apod.

Recommended Posts

Nazdar,mám pár dotazů ohledně tuningu 309ky.S tuningem začínám,takže některé mé dotazy vám můžou připadat hloupé.

1.má někdo z vás zkušenosti s výměnou předního nárazníku za nárazník ze 306ky?Viděl jsem to na autotuning.cz a vypadá to super.A? zkoumám jak zkoumám ty fotky,připadá mi,že toho na předělávání moc není...

2.nemám mlhovky a docela bych je tam chtěl.Jenže nevím,jak to zapojit,aby šly např.pustit jen když svítí potkávací světla...Ve předu pod kapotou mám po stranách kousek od světel nějaký konektory.Není to náhodou příprava pro zapojení mlhovek?

3.Nemám páru,kde sehnat prahové nástavce.A když je náhodou seženu,stojí kolem 5000,-:(.

4.Jsem ze severočeského kraje,nevíte o nějakém vrakovišti poblíž Ústí nad Labem a okolí?Vím o jednom,které se nachází u Mostu v obci České Zlatníky,jenže tam už toho moc nemá,jen pár vraků 309tek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milhaus: mozna, ze ty konektory jsou prdavne dalkove svatla. Ja to tak mam na moji 205ce udelane od vyroby, takze bych to videl na ten samy pripad. Zkus se kouknout na cisla dratu (jsou vzdycky napsane na tom dratu asi tak do 10-15 cm od konektoru) Kdyztak je tu napis a ja se kouknu do el. schematu. Pokud vim, tak starsi pazouty (205, 309) nemely predni mlhovky, ale jenom pridavne dalkace..... Mozna se ale pletu, zneme prece frantiky.... :) ti si prihnou vina a je misto 1,1 WRC p205 T16x4 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do háje...tak jsem se dost unáhlil.žádný konektory tam nejsou,jen nějaká rozdvojka,kam jsou připojený světla.Je to na obou stranách.To mě fakt s...:( Musím si s tím pohrát a nějak to pozapojovat.Jinak s těma světlama je to pro mne novinka,asi máš pravdu s těma přídavnejma dálkáčema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×