Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Topení


Petel6

Recommended Posts

Dobrý den.
Jsem vlastníkem Peugeota 406 2.0 HDi 110, R.v. 02/1999 (Stále ještě před faceliftem)
Topení s automatickou klimatizací.
Dnes během jízdy mi přestalo fungovat topení. Když jsem startoval, normálně fungovalo, hřálo, nicméně po 20 min. cesty se mi začalo mlžit okno, tudíž jsem si všiml že nefouká.
Měl někdo stejný problém a tuší, čím by to mohlo být?
Jediné co mě zatím napadlo je, že je vadný buďto ventilátor topení, nebo motorek ventilátoru.
Děkuji předem za odpověď.

Upraveno uživatelem Petel6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti nefouká ventilátor , tak změř , jestli ti do něj jde napájení , jestli ano , tak je v háji regulátor ventilátoru ,  uhlíky nebo rotor , jestli ne , tak může být špatná spínačka .

Příště alespoň chvíli hledej , než položíš dotaz , o tomhle problému je tady toho mraky - třeba tady :

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako je to v pred-FL ale mne takto nedávno prdol kontakt v spínačke a dopad to malo práve na ventilátor kúrenia. Skúšal som najskôr zohnať spínačku, ale keďže ako druhovýroba sa to evidentne nerobí, tak som ju rozobral, treba si dať pozor na to, čo má kde miesto, vyčistil som kontakty, vytvaroval som trocha nefunkčný kontakt, ohorené nebolo nič ale asi sa to časom jednoducho vyjazdilo. Poskladal som to a funguje od vtedy vynikajúco. Cena opravy = 0€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...