Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 vs fabia - řidič vyletěl ZADNÍMI dveřmi


Recommended Posts

No i tak ale. Řidič zdá se byl připoutaný, vystřelily pytle. Mě jednou nabralo auto zezadu, nedobrzdilo za mnou tak ve 30km/h. Ozvalo se "buch" a nejednou jsem ležel, sklopilo se se mnou opěradlo (30 staré kabrio). Ale nějak si nedovedu vysvětlit mechaniku toho nárazu, který někoho prohodí ven třetími dvěřmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, brutall napsal:

Co vím, tak vypnout se dají jen bagy u spolujezdce.

Kamarád měl těžkou bouračku v jedničkovém mondeu a snažll se pak zažalovat Ford, protože se mu nevystřelily pytle. Žalobu pak stáhnul, protože právníci Fordu mu vysvětlili že by soud prohrál a to právě na základě toho, že nebyl připoutaný. Že airbagy jsou přímo závislé na pásech, a to kvůli tomu, aby člověka nezabily když se proti nim řítí celou svou vahou nepřipoutaného těla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

 Ne, je vidět že nebyl připoutaný stačí se kouknout na 3 fotku je tam vidět navinutý pás (resp. spona pásu).. Ale kdo ví možná mu zachránilo život že nebyl připoutaný.. Jinak já jsem zásadní "poutač" sednu do auta a už sahám po pásu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...